Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bukovel topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
SkiJAM
17 élménybeszámolót írt
17
11 éve tag
2017.12.01. 12:05
Nimbus2, kedves Fórumtársak!

Kár, hogy nem szóltál a hét elején, segítettünk volna, én biztosan. Ezért (is) vagyunk!
Nekem tegnap sikerült elsőre. Már majd' 10 éve mindig egyből ment. Azt a nehézséget persze hozzá kell tegyem, hogy idén a ciril betűs ukrán nyelvű listából kellett megkeresnem Magyarországot, ami csak segítséggel ment. Köszi Zsuzsi :)
Amúgy így kell keresni: Венгрия

Én VISA kártyával használtam, ami külföldi vásárlásnál úgy tudom dollár elszámolású, és Ukrajnában szerintem az a jobb, de nem tudom biztosan, meg hogy számít-e.
Előzmény: (nimbus2 196972)
ukran-orszaglista.jpg
ukran-orszaglista2.jpg
Bíró András
67 élménybeszámolót írt
67
14 éve tag
2017.12.01. 11:44
Nagyon sajjnálom, hogy nem sikerült!
Többen is panaszkodtak, hogy a rendszer nem fogadja el elsőre, de másodszorra sem vagy az országnevet, vagy a kártyát. Bízom benne, hogy jövőre változtatnak rajta, mivel az ukránok is szidják az új vásárlási formát.
Mivel sok jegypénztár van, ezért nem okvetlenül hosszúak a sorok, na meg csak egyszer kell megvenni a bérletet. Viszont tény, hogy így drágább. A 3 napos 25 000 ft-ba kerül helyben.
Előzmény: (nimbus2 196972)
nimbus2
39 élménybeszámolót írt
39
9 éve tag
2017.12.01. 11:28
Sajnos úgy tűnik ez csak elvi lehetőség, több mint egy hét alatt nem sikerült a bérleteket kifizetnem :(
3 különböző bankkártyával próbálkoztam, mindent megpróbáltam (2 különböző bank kártyái, Visa-Mastercard is, credit-debit is, dombor-elektronikus is), ezekkel eddig bármilyen webes vásárlást meg tudtam oldani (kína, usa, EU), de itt sajnos nem fogadta el a rendszer egyiket sem.
Mindig azt írják, hogy csak helyi kártyával lehet fizetni:

"The merchant accepts cards emissed only by domestic banks.
Use domestic card to continue."

Az oldal ügyfélszolgálata mindig válaszolt egy napon belül, de a végén azt írta, hogy sajnálják, nem tudnak segíteni.
Ugyanezt a választ adták, amikor utalással akartam volna fizetni és IBAN számot kértem a rendszer által adott cirill betűs visszaigazolás helyett, amin furcsa számok vannak, de pl még a bank neve sincs ott.

Így kicsit elment a kedvem a bukoveli síelés kipróbálásától, állhatnék sorba jegyért/bérletért és még sokkal többe is kerülne.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bíró András
67 élménybeszámolót írt
67
14 éve tag
2017.11.28. 08:47
Sziasztok!
3 nap maradt a kedvezményes bérlet vásárlásából, vagyis november 30, éjfélig kaphatóak még itt:
https://shop.bukovel.info/stock/
45% kedvezménnyel lehet megvenni, a helyi árakhoz képest.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.