Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
erdeibarnabas
7 élménybeszámolót írt
7
7 éve tag
2018.01.10. 18:59
Sok helyen olvastam a fék vs. szökevénypánt témáról. Megoszlanak a vélemények, én a pánt mellett döntöttem, innentől kezdve nekem fölösleges :-)
Előzmény: (Krechl 198104)
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
2018.01.10. 18:28
Szia!
Miért baj, ha a fék is rajta marad?
Azért a szökevény pánt elég veszélyes. Rossz emlékeim vannak róla, még a fékek elterjedését megelőző időkből. Bukásnál rántod a lécet magaddal, és csak a szerencséden múlik, hova csapódik. Persze, tudom, hogy a fék mélyhóban semmit sem ér.
Szerintem bármilyen kötést lehet rá szerelni. Ha csak a sablon szerint lehetne fúrni, akkor eleve kötéssel kínálnák.
erdeibarnabas
7 élménybeszámolót írt
7
7 éve tag
2018.01.10. 17:04
Sziasztok!

Vettem egy Dynafit Stoke lécet, tervezett sítúráimhoz. A léc ábrázata alapján is a dynafit kötések ajánlottak hozzá. Ettől függetlenül bármilyen kötéssel használható?
Gyanítom, hogy a minta csak segítség a kötések felhelyezéséhez. Nem gondolnám, hogy a léc anyagában előkészített furatok vannak. Ha mégis, akkor kizárja-e pl Dimair kötés felhelyezését?

Másik kérdésem:
A képen látható Dynafit Radical kötésről mi a véleményetek? És szétszedhető roncsolás nélkül úgy, hogy ne kelljen a féket felrakni a lécre? Inkább szökevénypántot használnék.
Köszönettel: Barna
1353-Dynafit-Stoke-Ski-1024x1024.jpg
tlt-radical.jpg
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.