Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boszniai telelés: sí snowboard városnézés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kristina
26 élménybeszámolót írt
26
16 éve tag
2018.01.18. 13:03
Szia.
Érdemes bejelentkezni a konzulátuson. Ha nem bírod a dohányfüstöt, akkor készülj kajával, mert MINDENHOL dohányoznak. Én azt tapasztaltam, hogy Szarajevóben érdemes eurót váltani. Mi útlevéllel mentünk, ez NEM EU. A Szarajevó előtti cca. 60-70 km-es autópályán kell csak fizetni. Nem emlékszem, mennyit de pár euró volt. Ha Szarajevóban parkoltok érdemes ŐRZÖTT parkolóban megállni. Hát gyorsban ennyi. Jó utat.
Előzmény: (voncso 198458)
voncso
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2018.01.18. 12:37
Szia,

olvastam, hogy voltatok Jahorinán,..
Milyen volt?, Én 87-ben voltam akkor király volt,..
Most is foglaltunk március 5-9 között,.. kell valamire figyelni? jó tanács?,stb

Bp-ről megyünk kocsival ( bár jan-feb a Wizzair 6 e Ft-ért elvisz-hoz Sarajevoba,..)
- utak?-kell fizetni?
- Személyi ugye jó végig?
- váltsunk itthon ottani valutát?


Üdv
Laci
Előzmény: (rameios 197091)
rameios
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
2017.12.06. 16:17
Spanommal kocsival Dec. 14-17-re kiruccanunk Boszniába síelni/snowboardozni. A kocsiban van 2-3 szabad hely annak, akinek hasonlóan van kedve egy jót pihenni a Karácsony előtt. Az is elképzelhető hogy egy rövid időre Szarajevót is meglátogatjuk amolyan karácsonyi vásár hangulat emelés céljából. A felszerelést Szegeden vagy Boszniában is lehet bérelni ha valakinek nincs. Út: BP-Szeged-Szerbia-Bosznia Cél: Jahorina vagy Blejasnica a 84es téli olimpiai pályák. Nem kell profinak lenned, mi sem vagyunk azok, amit hozz az a jó kedved. :)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.