Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Boby75
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2018.02.05. 11:40
Köszi szépen, de jelen állás szerint, ha az útviszonyok megengedik, úgy tervezem, hogy 11:00 körül elkezdek csúszni. Az a kérdés,hogy ha ez a teljes nap, akkor vasárnap meddig szól a bérlet??
Előzmény: (Viri 199000)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2018.02.05. 11:21
Én vennék egyet ami 13 órától érvényes (38,50 €) az érkezés napjára, s másnapra egynaposat (51,50 €). A kettő ára együtt 90 €, a másfél napos meg 90,5 €.

Általában másfél napos bérletet akkor vesz az ember, ha az első nap teljes napot, a második nap fél napot akar sízni, mert akkor utazik haza. Szerintem a síterepek is így gondolják, de a kasszánál biztos felvilágosítanak!
Előzmény: (Boby75 198996)
Boby75
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2018.02.05. 10:43
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől! A hét végén megyünk csúszni ide, szombaton délelőtt érkezünk és vasárnap délutánig leszünk ott. A bérletek között találtam olyat, ami másfél napos, viszont arról sehol nincs információ, hogy ezt hogyan kell elképzelni. Melyik napot lehet teljes napnak és melyiket fél napnak tekinteni. Lehet olyan, hogy az első nap a teljes és a második a fél, vagy az első a fél és a második a teljes??? Ha 11:00 körül érünk szombaton oda, azt még teljes napnak számítják??
Ha valaki tud egy linket ezzel kapcsolatban, azt is megköszönöm!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.