Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tátralomnic topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.06. 20:31
Szerencsére sikerült megoldanod :) ! Mi január 13-án jártunk így, de azért imádjuk. Ha minden igaz csütörtök-péntek-szombat ismét megpróbáljuk.

üdv: KKy
Terbe Dezső
5 élménybeszámolót írt
5
6 éve tag
2018.02.06. 16:12
Február 5.-én hatalmas köd lepte be a Lomnici nyerget. Csak ritkán és rövid időre mutatta meg magát a Hegy , így aztán az a pár csúszás még értékesebb volt a friss porhóban. A pályát jelző karókat elhagyva és a gyors siklást élvezve nem árt az óvatosság. A látótávolság szinte másodpercek alatt csökkent le annyira, hogy már nem tudtam merre lehetek, mindent belepett a sűrű köd. Fogalmam sem volt ,merre induljak. Levettem a sisakomat , hogy jobban halljam a hangokat. Mivel nagyon kevesen jöttek fel a kétüléses felvonóval, sokat kellett fülelnem , mire a pálya felől meghallottam a síelők "karcolását". Szerencsére alattam, voltak , így gyorsan haladtam a hangok felé, majd a jelzőkarókat is megláttam. A következő körökben csak rövid pályaelhagyásokat engedélyeztem magamnak...
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.