Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
sneeuw
62 élménybeszámolót írt
62
8 éve tag
2018.02.19. 22:58
Én is voltam ma. A szezon legjobb hazai síelése volt. A 2-es pálya felső szakaszát még a délelőtt során lezárták, nem tudom miért. Meg lehetne az R8-as feketét is csinálni, ami csak a térképen létezik (ha már egy új erdei pályáról írsz :)). Láttam én is a furcsa "hátvédősöket", de nekem úgy tűnt, hogy inkább az ülepükön volt. :) Ezen a héten már nem érek rá, de a jövő héten, ha bejön az időjárás-előrejelzés, akkor mindenképpen megyek még 1-2 napra.
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
2018.02.19. 21:05
Az utóbbi időben inkább negatívumokat olvashatunk Eplényről és dicsérő szavakat alig. Azért ez nem teljesen igazságos. Nyilván a hétvége az katasztrofális, de ez mindenhol így lehet ezen a néhány havas hétvégén. Láttam vasárnap a Mátrában (Szentmiklóson!) még a fán is parkoltak, és kilométer hosszan az út mentén is. Galyatetőre nem is lehetett behajtani… Aranyszabály, hogy csak hétköznap lehet élvezni a sízést! Persze, kinek mire van lehetősége. Azért el kell ismerni, hogy ma hétfőn nagyon jók voltak az Eplényi pályák, én 13.30- ig csúsztam, addig biztosan. Összesen 3 pálya ment: 1; 2; 7, (+7 összekötve az 1- el) meg a tanpálya. Jó állapotú, reggel kemény, később kissé puhult. A 4 ülésest megjavították, így az is ment és az új 2 üléses is. Csákányosok sajnos nem mentek. Nyilván a csalódás oka az új projekt, bár ma hallottam egy kisfiút, aki örömmel kiáltotta apukájának, hogy milyen jó- igen mert volt rajta néhány kis bukkanó. Mindenesetre a régi 7- es pálya egy nagyon jó lejtő, talán kéne egy alternatív erdei pályát építeni az új szakasszal párhuzamosan, úgy már izgalmasabb lenne. A fapados ülőszékre meg jól jönne már egy burkolat. Láttam ma síelőket hátukra gumizott párnával- gerincvédő az ülőszékhez. Szép napsütés volt, reggel -2 fok, délután 1 körül, Eplény fölött havas a Bakony.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.