Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2018.03.19. 23:23
Olykor a fekete ikon se takar fekete tudást. Lássuk azon a fekete pályán a karcolt íveiről készült videót :-)
Előzmény: (maci-laci 200771)
samuu
20 élménybeszámolót írt
20
8 éve tag
2018.03.19. 21:48
Három éve ugyan ezt tapasztaltam márciusi hosszú hétvégén.
Normálisan síelni csak a 11-es pályán tudtunk a (K) csákányos felvonóval, mert a (J) régi kétszékesnél össze-vissza sor állt.
Idén január 29-én ebből kellett menteni.
https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/150-sielo-rekedt-az-uloliften-kreischbergen/
https://index.hu/kulfold/2018/01/29/tobb_mint_szaz_sizo_rekedt_orakra_egy_osztrak_felvonon/
Előzmény: (tomace 200749)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2018.03.19. 21:27
"A pályák nehézsége zöld, de mindegyik a feketének, pirosnak hívottak "
Ez azért szerény megítélésem szerint, messze nem fedi a valóságot a pályák megítélése. Valóban remek családi pálya de azért a rutinosabb síelők is megtalálják a számításukat. Persze ha Te fekete pálya megszállott vagy akkor valóban nem a legjobb választás, javaslom autózz még egy órát Obertauernben kezdj a G2-tőn és még találsz néhány valóban fekete pályát.
Előzmény: (tomace 200749)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2018.03.19. 20:21
Mini! Megelőztél! Nekem is az volt a benyomásom, hogy fogalma sincs, merre járt! Kreischberg azért többet ér! WFeri
Előzmény: (minerel 200757)
tomace
16 élménybeszámolót írt
16
7 éve tag
2018.03.19. 16:09
Mert?
Amugy a Flying Hirsh volt sok , ami egy jo talalmany, meg a Bombardino se rossz :) Ez pozitivuma helynek, ezekkel csak itt talalkoztam :)
Előzmény: (minerel 200757)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2018.03.19. 16:04
Vagy nem Kreischbergen voltál, vagy sok volt a jagatee.... :-D
Előzmény: (tomace 200749)
tomace
16 élménybeszámolót írt
16
7 éve tag
2018.03.19. 11:13
Sikerült a 4 napos hétvégére eljutnunk Murauba, életünkben először. Odaúton tippelgettünk, hogy mennyi magyar lesz én max 30%-ra tippeltem a párom 70%-ra, na a 95% lett volna a nyerő tipp :P
Sajnos pont mostanra szerveztek oda magyar OB-t, gondolom ezért volt ekkora tömeg, vagy mindig ekkora van?
Mindenesetre érdekes élmény volt.
A pályák nehézsége zöld, de mindegyik a feketének, pirosnak hívottak is, teljesen ideális kezdő / családos síelőknek.
Életem legszélesebb pályáival itt találkoztam, a pályák alig kanyarognak alig bukkanósak, szélesek és nyíl egyenesen mennek lefele a különbség egyedül a meredekségben van.
Piros pályán is közepes-lassú sebességgel le lehet jönni 0 kanyarodással. Sőt a legtöbb helyen nem is szabad, mert megállsz a pályán.
A negatívumok: nincs egy normális hütte sem sajnos ahol jót lehetne enni.
Illetve sajnos a mindenféle síkultúrát nélkülöző honfitársak. Az, hogy beállnak a sífelvonó kapujába és ott várnak percekig a lemaradozókra az teljesen normális, hogy a pálya közepén megállnak az is. Az is, hogy a léceket egyből a lift után csatolják fel, hogy ne lehessen elindulni a hegyről. Az se gond ha a 1-2 ember széles csorgó közepén nyom egy satuféket és megáll, hogy bevárja a társát. De az is tök oké, hogy áll a pályán és nem néz fel csak elindul miközben az emberek mennének el mellette.
Ja ami még gáz volt, hogy az utolsó sílift 4-kor bezár! és a hütték is így nehéz megvárni, hogy a tömeg lemenjen. Mivel a faluba csak fekete pályákon lehet lemenni és délutánra elég buckásak / vizesek a lenti pályák délután szép nagy torlódás alakul ott ki.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.