Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Osztrák autópálya tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
zerge
86 élménybeszámolót írt
86
14 éve tag
2018.04.09. 20:24
Utalásra megoldás (szálláselőleg, büntetés):
https://transferwise.com/hu/
Előzmény: (Bélapó 201070)
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2018.04.06. 20:55
Megbüntettek 80 Eur-ra. 28-al léptem túl a megengedett túllépésen túl a sebességhatárt. Grác felé Fürstenfeld előtt ahol a teherautókat leterelik mérni, 100-80-60 km sebességkorlátozás. Nem fékeztem rá, hagytam kigurulni a kocsit. Drága "sporolás" volt. Ráadásul bankon keresztül utaltam (Erste) és piszok drágán számoltak, több mint 34eFt-t emeltek le tőlem. Jobban járok ha kint feladom postán. Az eset febr.28-án történt, és rá alig egy hónapra (márc 26-án) kaptam meg a levelüket. Kerestem a levélen, hogy vissza tudom-e nézni valahol a felvételt (nálunk a neten a hivatkozási számmal megnézhetem), de nem találtam semmit. Igy azt sem igazán tudom, hogy a 100, a 80, vagy a 60 km-et léptem lényegesen túl Valszeg a hatvanat, mert emlékezetem szerint még ott is száz körül mehettem. Na de húsvétkor már rohadtul betartottam minden szabályt, így amellett, hogy nem függött felettem a büntetés réme, szenzációs volt a fogyasztásom.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.