Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2018.04.13. 17:23
Nem semmi, igazi magyar kereskedelmi virtust hordozó megnyilvánulás.
Kérdezem én, miért nem a Síelok.hu-val vette fel a kapcsolatot (moderáció) ahelyett, hogy a gátlástalan fogyasztókat ekézné nyilvánosan:)

Mondjuk a boltjukhoz volt szerencsém a szezonban, de ha leírnám a tapasztalatokat, akkor az egy hosszas levelezgetés lenne, nekem az meg nem ér ennyit.
Előzmény: (bouquetk 201109)
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2018.04.12. 21:51
Az tény, hogy ti nem a saját boltjaitokat ajánlgattátok.
A Stani által ajánlott helyről megvan hogy hol vannak a cuccok?
Előzmény: (bouquetk 201111)
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
2018.04.12. 14:45
Az ajánlgatás meg a reklám két külön dolog. Ha én, mint vásárló leírom azt, hogy pl. itt

https://www.sport-conrad.com/en/home/

normális áron, korrekt feltételekkel stb. vásároltam, ezzel csak segítem a többi síelőt, hasznom nincs belőle stb. Ilyen alapon az is "gátlástalan", ha leírom, hogy szerintem kiváló az új Armada Invictus síléc.

Egyébként, ha megnézed az által linkelt oldalt, akkor egyértelmű, hogy miért itt nézelődünk és vásárolunk.
Előzmény: (Vid 201110)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2018.04.12. 14:30
Mondjuk az érthető hogy zavaró, hogy egy magyar bolt nem reklámozhat, csak pénzért, mi meg ingyen ajánlgatjuk a külföldi, amúgy valószínűleg amúgy is jóval nagyobb forgalmú boltot. Mindenesetre akkor most összevethetjük az árakat.
Skioutleteseknek: A honlapotokon sajnos pld. a léceknél alig van fent adat róluk(kép sincs), így az összeset más honlapokról kell összebogarásznia az érdeklődőnek, ezen lehetne javítani. Legalább az alap méretek meg a sugár a hosszokon kívül ott lehetnének. A többi terméket most nem néztem.
Előzmény: (bouquetk 201109)
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
2018.04.12. 13:27
Te kevered a szezont a fazonnal, ezt nem akarnám bővebben kifejteni, nyilván tudod miről beszélek.
Előzmény: (skioutlet 201108)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.