Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2010.03.19. 19:16
Kedves Vis Major!
Úgy látszik hogy félreértés történt,úgyhogy bocs.Azt gondoltam hogy fikázni akarsz,és azért volt olyan éle a válaszomnak!Egyébként a duplavésen van keresd meg,és várjuk a csatlakozásod!További szép napot!
Előzmény: (Vis Major 87827)
Sitabor-2007-marc.2-5-Tale-034.jpg
Vis Major
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.19. 13:07
Kedves Csabóca!

Te félreértettél valamit, ha azt gondolod, hogy én a "kifinomult pesti ízlésem" miatt reagáltam a klub létrejöttéről szóló bejegyzésedre, bár azt azért fontosnak tartanám megjegyezni, hogy az angoltudás nem függ a lakóhelytől szerény véleményem szerint.. Sőt, a magam részéről sosem tartottam értelmét a főváros-vidék ellenségeskedésnek, ennek történetesen az eplényi fórumon már hangot is adtam.
Ha az előző hozzászólásom végén található smiley-ból nem jött volna le, nem bántásnak, hanem építő megjegyzésnek szántam a dolgot pont azért, mert gondoltam, hogy egy most induló klub nevén még lehetne javítani, ha már problémás. Épp Te írtad, hogy fel is tűnt a dolog, nem?
Úgyhogy részemről az általad bejezettnek nyilvánított vita el sem volt kezdve soha.
Nem arról van szó, hogy nem értem meg így is, hogy milyen klubot alapítottatok, hanem arról, hogy a klub neve az első, amivel valaki találkozik, ha be akar lépni, hát akkor azért érthető a törekvés, hogy legalább az legyen helyesen leírva, nem?
Sok sikert a klubhoz, ha esetleg pontosítanád azt, hogy melyik közösségi portálon található, magam is szívesen csatlakoznék (a w betűsön nem találtam).


písz :)
Előzmény: (csabóca 87772)
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2010.03.18. 14:37
Kedves Vis Major!
Köszönjük a felvilágosítást!Mi is észrevettük a hibát,csak mire kijavítottuk volna addigra már nem engedte a rendszer, csak ha megszüntetjük.Azt meg nem szerettünk volna.Reméljük azért érted,hogy miről van szó!Ha esetleg nagyon nem tettszik,vagy bántja azt a kifinomult pesti ízlésedet,akkor kérünk hogy ne nézegesd.Részünkről a vita befejezve,további szép napot!!!!!!!
Előzmény: (Vis Major 87657)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2010.03.17. 15:59
https://www.siarena.hu
Működik ez is.
Előzmény: (apricot 87673)
apricot
415 élménybeszámolót írt
415
17 éve tag
2010.03.17. 08:50
Hát igen. Én is jobban szeretem a magyar nyelvet. Azzal is egyetértek, hogy ha már angol, akkor legyen helyes :-)
Szerintem hivatalosan magyarították az eplényi centrumot, Nordica Síarénára. Amikor meg a domaint vették, akkor még azt hitték, hogy angolul jobb :-) Nyílván most egy domain váltás nem lenne túl ésszerű!
Előzmény: (Vis Major 87657)
Vis Major
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.16. 21:54
Kedves Csabóca!

Ha már rajongói klubot alakítotok, akkor az még csak-csak elmegy, hogy Síarena, bár itt meg kell jegyeznem, hogy az oldal neve skiarena, a létesítmény pedig Síaréna néven fut, na de hogy Fun Club? Ezt gondoljátok át még egyszer, ugyanis a "fun" az a vicc, humor, a rajongó viszont ezzel szemben a "fan"...
Esetleg javasolnám átnevezni Eplényi Sípálya Rajongói Klub-nak, és akkor abból nem lehet baj :)
Előzmény: (csabóca 87442)
apricot
415 élménybeszámolót írt
415
17 éve tag
2010.03.14. 09:03
Nem, a duplavésre, csak SÍARENA néven és nem "Síaréna" ahogy kellene...
Előzmény: (kole77 87447)
kole77
265 élménybeszámolót írt
265
19 éve tag
2010.03.14. 09:00
Gondolom nem az " arckonyv"-re gondolt :-)))))))))
Előzmény: (apricot 87446)
apricot
415 élménybeszámolót írt
415
17 éve tag
2010.03.14. 08:56
Most azért gondolkodóbe ejtettél, valyon melyik lehet a legismertebb??? Hallottam már ezt is, azt is...
Egyelőre én egyikban sem találom :-(

Közben megtaláltam, DE akkor írd mát át helyesen, mert az É-ről lemaradt az ékezet. Azért nem találtam...
Előzmény: (csabóca 87442)
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2010.03.14. 07:52
Sziasztok!
M.o legismertebb közösségi oldalán létrejött a Síarena Fun Club.Aki szeret csúszni a Síarenában,csatlakozzon.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.