Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

MIlyen síléctartót vegyek?

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2014.08.31. 21:03
is-is, a neten úgy keress rá, hogy skiträger für heckklappe vagy skiträger für hecktür.

lesz pár találat ;)
Előzmény: (Varghasz 172972)
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
2014.08.31. 20:31
Sziasztok,

Ausztriában láttam több helyen is, hogy a szállodák síbuszainak hátsó ajtajára egy "ketrecet" erősítenek, és abban állítva szállítják a vendégek léceit. Tudja-e valaki, hogy ezek egyedileg készített szerkezetek vagy gyáriak? Van valakinek infoja, hol lehet ilyet venni vagy csináltatni?
Minden infot köszönök.
bazsi79
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.12.05. 22:19
Az "olcsóbb" tartóknál arra kell figyelni, hogy a zárható retesze műanyagból van és az hidegben könnyen törik.
javaslom hogy a https://www.tetoboxshop.hu -n néz körül elég sok féle van nekik elég jó áron.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2007.12.03. 23:14
!!!TÜV!!!TÜV!!!TÜV!!!
Javasolhatom: https://www.csomagtarto.com
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.12.03. 21:36
"Mi a véleményetek illetve a tapasztalatotok a noname olcsó (12 ezer forintos 6 pár síléces) síléctartókról?"
Kezdeném ott szerintem az említett tartó egy kicsit sem nevezhető olcsónak mivel ezek kaphatóak már 6-7 körül.Nekem is egy 6 pár léces tartóm van sima "áruházas" és tökéletesen működik.Arra azért ügyelj,hogy bevizsgált legyen,ha jól tudom "TÜV" minősítés.Javítsatok ki ha tévedek.
Viszont az a javaslatom,hogy csak akkor vegyél 6-osat ha azt ki is hasztnálod és nem csak néhány lécet szállítasz vele mivel ha nincs tele akkor könnyen elmozognak a lécek benne.Ezt a problémát Én gumipók rásegítéssel oldom meg:)Mondjuk ezt a 6 párt is úgy kell értelmezni,hogy 6 hagyományos léc.Szép nagy piskótákbók nem fér bele ennyi.
gubics
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.12.03. 16:17
Sziasztok!

Mi a véleményetek illetve a tapasztalatotok a noname olcsó (12 ezer forintos 6 pár síléces) síléctartókról?
Megéri a jóval drágább Thule, vagy évi két három alkalomra egy olcsóbb is megteszi?
Milyen ezeknek a minősége , megbízhatósága?
Akinek van már tapasztalata az kérem írja le!

Köszi
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.