Menü ≡
ROVATOK    HÍREK    HÓJELENTÉS    WEBKAMERÁK
TÉLI SPORTOK    FELSZERELÉS    GALÉRIA
JÁTÉK    AKCIÓK    FÓRUM    SZAKÉRTŐK

Visegrád síterep leírás szállás cikk fotóalbum videó síiskola értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 1, rendezés:
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Visegrád
Üzenet szövege
Feladó:  GGregoryFérfiKezdő síelő
Dátum: 2017.12.04. 10:51
(Üzenetazonosító: 197024)
GGregory Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2017.12.04.
3 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A szerkesztőség ezt a hozzászólást kiemelte, és megjeleníti a síterepről írt élménybeszámolók között.
Kedves Fórumozók!

Tegnap (vasárnap délután) kint voltunk. Nem gondoltam volna, hogy március 12 után (MSZI) december 3-ig kell csak várni, hogy itthon síeljek. Mi délután 14:30-ra értünk ki, így 1,5 óránk maradt csúszkálni, de az intenzív volt. A pénztárban 1500Ft-os akciós jegyet kaptam :-). A feltételek szuperek voltak, finom süppedős “ratrakolatlan :-)” hó, amit délutánra már jól megcsúszkáltak itt-ott egy két fűszál, a 3/a felső meredekebb része foltosabb volt ezért többen, így én is korábban kiszálltunk a tányérosból (lehet nem voltam elég bátor felmenni). Az 1/a pálya mindkét felvonója telített volt, de még éppen bírta a tömeget, így sor nem alakult ki.
Öt éves fiam először síelt egyedül a bébi pályán, látszott rajta a műanyag pályás rutin. Tekintve, hogy én is és a feleségem is csak próbálgatjuk a síelést, ezért csak minimálisan próbáltuk korrigálni (alapvetően hagytuk szórakozni...), szerencsére 5 perc alatt egy esés és egy sikeres közös felvonózás után már egyedül ment neki (ekkor persze már nem is engedte a segítséget).

Összességében szuper volt, a személyzet segítőkész segítenek, ha kell, talán egy észrevétel lenne, a tányérosnál gondot jelentett a kisebb növésű sítársaknak a tányér magasban való elkapása, így egyszer-kétszer kellett segítenem, de ez benne van egy ilyen társas sportban. Úgy gondolom kisebb gyerekekkel simán el lehet itt tölteni hosszabb időt is (itt biztos nem veszíted el a gyereked, ha nincs köd :-) ). Mi tervezünk visszatérni a szezonban, ha nem is a következő hétvégére amikorra is +9°C-ot jósolnak…
Még 1x köszönet az üzemeltetőknek és a Holle anyónak a lehetőségért :-)

Üdvözlettel,
GG

laponként: összesen 1, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!
Szeretném megkapni a friss híreket és legjobb síajánlatokat.
Elfogadom az adatvédelmi elveket.
Hírlevél archívum »
UTASBIZTOSÍTÁS -10%
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 214 vendég és 19 regisztrált felhasználó látogatja.
Asztali nézet
A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk. Elfogadom. Több infó...