Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Alpesi Sí Világkupa

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sneeuw
62 élménybeszámolót írt
62
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Alpesi Sí Világkupa
2018.01.14. 22:17
Hallottam a vele készült beszélgetést ma este a rádióban. Így első kézből kaphatsz válaszokat.

"Szerintetek, akinek ekkora síelési tapasztalata van, mint Editnek, az így akar megállni?"
Azt mondta, hogy szándékosan esett a hátára. Számomra is furcsa, de ha belegondolunk, fájdalmat érzett a térdében, ezért úgy gondolhatta, hogy ezzel az esési móddal kímélheti. Így viszont a fejét beütötte, ami miatt pár mp-re elvesztette az eszméletét.

"Én azt gyanítom, hogy a fájdalomtól elájult"
Azt mondta, hogy nem fájt elviselhetetlenül, vagyis nem a fájdalomtól ájult el.

Annyit mondott még, hogy azt az instrukciót kapta, hogy menjen minél közelebb a kapukhoz (ezzel persze a rontást/bukást kockáztatva, de ez egy ilyen sport), mert ott kevésbé jeges. Azt is mondta, hogy jobban kellett volna a bal lábát terhelni.
Azt már én mondom, hogy a legrosszabb, amikor egy pálya nemcsak jeges, hanem egyenetlen is. Esetleg még köd is van... Ilyenkor ha 80-100 km/h-nál az egyik léced belemegy egy jégvályúba, akkor egy századmásodperc alatt "elszáll" az egyik lábad, és mire korrigálnál, már rég elestél.
Előzmény: (Brockey 198243)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.