Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
syorg58
128 élménybeszámolót írt
128
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2018.02.17. 16:53
Csak azért látogatok el évente egyszer-kétszer Eplénybe, mert mazochista vagyok, most meg kíváncsi voltam az új liftre. De ez volt az utolsó (sajnos). Igen, a Mátra közelebb van, többnyire oda is járok, ráadásul az ifjú koromat a Mátra aljában töltöttem. A 4-es lift megközelíthetőségét évek óta nem tudják megoldani, talán várnak az első súlyos balesetre. Szerintem egy fahíd építése lenne a megoldás, pár millióból megoldható lenne. Az egyes pályán lecsúsztam 3x, de hála az éjszakai műsornak (hajnalig nyitva tartás + hóágyúzás), 11-re már nagyon buckás volt, a népsűrűség pedig a balesetveszélyesség határát súrolta. Érdekes, hogy a 7-es pálya még kora délután is sokkal jobb állapotba volt, és jóval kevesebben is voltak rajta, így azt használtam. Ha a csákányos is ment volna, még jobb lett volna. Összegzésképpen a (papíron) 2 km nyitvatartó pályából 400 m-en lehetett élményszerűen síelni - hát ez igen kevés ezért a pénzért.
Pá-pá Eplény.
Előzmény: (sneeuw 199570)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.