Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szpeti11
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2018.02.20. 12:28
Nagyon örülök a két utolsó hozzászólásnak! Szerintem mindenki tisztában van a hiányosságokkal (remélem az üzemeltetők is), biztos vagyok benne, hogy sokan leszűrik a tanulságokat. Az új pálya alját sokat kritizálták, nyilván ők nagyon jól síelnek, viszont én sok boldog családot láttam, akik részére teljesen ideális. Mindenesetre jobb mint a tanulópálya, ami szerintem nagyon rövid. Volt szerencsém síelni Mönichkirchenbe, ott az egyik pálya kb. 1 km, és pont olyan lankás mint a mi 7-ünk. Azon gondolkodtam, hogy vajon ott is így állnak hozzá, vagy csak mi vagyunk folyton elégedetlenek? Viszont az új parkoló az tényleg messze van. Pénteken voltam (azóta lehet, hogy jobban ki van táblázva), de nagy volt a tanácstalanság, hogy meddig lehet menni autóval. Kis iróniával írhatnák, hogy egy kék pálya vezet a pénztárhoz, mert én vagyok olyan hülye, hogy felcsatoltam a lécemet és síeltem egyet az erdőben. A megállással voltak gondjaim. Hazafele már nem örültem annyira. De nem volt gáz, de ha nincs hó, akkor viszont sár van...egészen a bekötőúttól. Ennek az autósok se fognak örülni. A honlapról annyit, hogy mindennap figyelem, sokszor van "másol-beilleszt" érzésem. Nagyon örülnék, ha olvashatnék terveket a közeljövőre nézve, például "terveink szerint azon vagyunk, hogy a 4-es, 5-ös (a kedvencem) pályát megnyissuk". Már olvasni is élmény lenne róla.
Egyszóval, szerintem az eplényi pálya egy jó adottságú pálya, örüljünk, hogy a mienk, mindenki találja meg rajta a saját ízlésének megfelelőt.
A vasárnap sajnos tényleg egy fekete nap volt.
Csak pozitívan!!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.