Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Roll
22 élménybeszámolót írt
22
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2018.03.04. 11:53
Tegnap egy jót síeltünk Eplényben, a pályák jó állapotban voltak a tömeg pedig eloszlott a pályákon így nem volt zavaró, hogy sokan voltunk. Tetszik, hogy bővítették az A7-es pályát és beülős felvonót csináltak hozzá.

Ha netán olvassák az üzemeltetők lenne néhány javító szándékú észrevételem:

1. Amikor ilyen sokan vannak hétvégén megérne egy alkalmazottat tenni a négy üléses felvonóhoz, aki megköveteli, hogy mindig fel legyen töltve a 4 ülés. Mindenkinek jobb lenne, ha gyorsabban feljutna nem hiszem, hogy nagyon számít, hogy ki mellett ül a felvonóban. Amúgy ez több külföldi pályánál is így szokott lenni.

2. A pályarendszer tetején jó lenne egy nagy sípályatérkép, hogy az újonnan érkezők tájékozódni tudjanak.

3. Nem tudom, hogy mikrobuszok a sípálya tulajdonában vannak-e, ha igen, akkor megérné a buszok hátuljára egy síléctartót feltenni, ahova csak beállítjuk a léceket és akkor nem kell az amúgy is szűk utastérbe bevinni őket. Elég vicces volt, ahogy a 180 centis lécemmel beszálltam és leültem abban a pici Ivecoban.

4. A kétüléses felvonóval csinálhatnának valamit, hogy a háttámla felső fém része ne nyomja az ember hátát, mert elég kényelmetlen.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.