Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

LOPÁS!!!

ÜZENETEK (33)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.04.27. 13:32
Jól hangzik amit írnak a honlapon de mennyibe kerül a készűlék avagy a bérlése?
Az oldal töltés alatt van és ezek az infók lemaradtak.
sky
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.04.27. 12:37
Üdv mindenkinek!
Lehet segítek nektek lopásügyben. Csak ajánlani tudom a céget! Tök egyszerüen örizhetitek a motyót és senki nem tudja hogy védve van.
Álltalában mindig valaki leadja a fülest, mit-mikor érdemes ellopni. Az okozott kárhoz képest a technika kölcsönzése filléres tétel.
Remélem a jövöre nézve tudok segíteni mindenkinek. Svájcban alkalmazzák a technikát, sílécek védelmére/úgy tudom :-)/. Én építkezéshez használom.Ök azok:
https://www.lopasproblema.hu
Üdv! sky
kocsiszsuzsanna
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2007.02.26. 10:46
2007.02.24.én Donovalyban a kis fahídnál elhagytam régi Alcatel mobilomat. A SIM kártyámért kisebb összeget fizetnék a megtalálónak.
Köszönettel
Kocsis Zsuzsanna
kocsiszsuzsanna@freemail.hu
bvs
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2007.02.19. 19:38
Múlt szombaton találtunk Donovalyban, a parkolóban egy pár kesztyűt a buszunk mellett, elhoztuk, mert azt hittük, hogy a mi csoportunkból valakié.
Hát sajnos nem:-((
Nem hiányzik valakinek?
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2007.02.19. 16:29
Lehet, hogy rá fognak jönni, hogy megérné kiállítani valakit a parkolóba őrködni, ha az ilyen esetek nyomán szépen lassan visszaesik a forgalmuk. Gondolom, hogy a szlovák autókat illetve léceket ugyanúgy megdézsmálják ezek a bandák, nem hiszem, hogy "etnikai" indíttatású lenne a tevékenységük:)
Mondjuk elsősorban a rendőrség feladata lenne a lopásokat megelőzni, csak a rendőrség létszáma valószínűleg ott se túl nagy, és forgalmas hétvégéken a dolgozó rendőrök is inkább a traffipaxokkal kaszálnak. Abból rövid távon több a bevétel, meg látványosabb is 50 lekapcsolt gyorshajtó/nap, mint kitudjahány megakadályozott (tehát meg sem történt) lopás.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2007.02.19. 15:17
Egy ember kintmarad a kocsiban és oda rendeli a kaját:):):) Ebből végülis a vendéglős is rájöhetne, hogy megérné kiállítani valakit a parkolóba őrködni...
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.02.19. 15:13
Ez aztán nem piskóta akkor nem is bíbelődtek a feltőréssel.Azt hiszem itt nem az alkalom szülte a tolvajt hanem előre jól felkészültek.No ezt védje ki az ember,ennyi erővel legközelebb a kereszt rudat vágják le.Szomorú de úgy tűnik csak akkor tudjuk kivédeni a dolgot,ha nem állunk meg vagy őrt állunk:((
Amúgy nem feltétlen kellett nagyobb jármű hozzá mert spaniferrel egy perc alatt feldobják a rúdra oszt usgyi.
lasdan
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2007.02.19. 14:10
Maci-laci, a boxot úgy szedték le, hogy a keresztrúd alá jővő fém pántokat átvágták, azokat megtaláltuk a kocsi mellett.
A kérdés amin filoztam inkább az volt, hogy mivel vitték el a boxot, ahhoz ugyanis minimum egy kisbusz kell, hogy beleférjen, ez viszont helyi "iparosokat" feltételez.
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2007.02.19. 09:45
Nem hiszem hogy van olyan királyi lakoma amiért rizikóznám a család sífelszerelését!
AnitaK
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2007.02.19. 09:36
Igen kétszer is sikerült elriasztani őket. Ugyanis mindenki elindult bevásárolni, köztük a buszsofőr is, de ő észrevette, hogy fiatal srácok a buszt kerülgetik így visszafordult. Erre ők természetesen elmentek, vagyis visszültek az autóba. Majd a sofőr ismét elindult, mintha bevásárolni menne, és ekkor ismét odamentek a buszunkhoz az említett fiatalok. Ezután már nem mertek többet próbálkozni. Az autó rendszámát felírtuk, majd pedig szóltunk az "illetékesenek". Úgy gondolom, hogy ehhez már azért kell pofa, hogy kétszer is megpróbálják feltörni a buszt, habár ez lehetne autó is, sajnos.
KK
33 élménybeszámolót írt
33
18 éve tag
2007.02.18. 21:29
Az említett éttermet mi is szeretjük. Mit gondoltok, ha veszünk olyan "síléc lakatot" és az autóban odarögzítjük valamihez a léceket, akkor az eléggé biztonságos? Netán autóval együtt viszik? Van más ötletetek? Egyáltalán hol lehet ilyen lakatot venni és mennyibe kerül? Nem szívesen hagynánk ki a helyet, mert tényleg jókat ettünk, és a magyarokat is szívesen látják.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2007.02.18. 17:56
BB után Donovaly felé a Szent Kristóf vendéglő (Koliba u Sv. Krištofa) parkolójából elég sok lécet vittek el. Ideális a tolvajoknak. Valaki leparkol a sötétben és egy jó ideig biztos nem megy ki a kocsijához. Tavaly már láttam rendőröket a parkolóban járőrözni, gondolom a sok bejelentés hatására.
Egyébként a kajáról csak jókat tudok mondani.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.02.18. 16:14
"Besztercebányán megálltunk a Tesco előtt és kétszer is megpróbálták feltörni a buszt."
Ezt magyarázd meg légyszi mert nem értem.
Egy megállás alkalmával kétszer sikerült elriasztani a kedves rabló urakat? Akkor az nem semmi! Több társaság is garázdákodott az adott időben?
Mielőtt bárki kukacoskodással vádolna azért érdeklődöm,hogy mindenki okuljon belőle és ha van lehetőség a megelőzésre akkor élni tudjon vele.
AnitaK
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2007.02.18. 15:09
Sziasztok!

Mi múlt héten pénteken indultunk volna haza Helpáról. Busszal voltunk, és már csütörtök este bepakoltuk a síléceinket az utánfutóba. Reggelre át voltak válogatva, és az 50 fős csapatunk legjobb léceit valamint az összes snowboardot ellopták. Észrevettük viszont azt, hogy az előző napokon követtek minket egy kopott színű piros régi skodával, fiatalok. Elég valószínű hogy kifigyeltek minket. Az is érdekes, hogy a tulaj sem engedte meg nekünk, hogy esténként a léceinket bevigyük a szállásra, csak a bakancsokat lehetett. Hazafelejövet pedig Besztercebányán megálltunk a Tesco előtt és kétszer is megpróbálták feltörni a buszt.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.02.17. 22:35
Lasdan,hogy a bánatba tudták leszedni a boxot?
Letörték ,vagy a felfogató anyák kifeké voltak és így letekerték?
Azért kérdezem nehogy más is így járjon.
lasdan
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2007.02.17. 22:15
Hasonló történt velünk is: négyen mentünk ki egy hétvégére hosszú időre utoljára Szlovákiába. Jasnan fenn, a Lukova háza elől egyikünk lécét kb 10 perc alatt el is lopták. Hazafelé B.Bystrica előtt az út bal oldalán van egy Koliba nevű étterem, ahol is egy kiválót vacsoráztunk miközben boxostul együtt a parkolóban lelopták a kocsiról a megmaradt 3 lécet is.
Javaslom mindenkinek, hogy a lécre vigyázás mellett ezt az éttermet széles ivben kerülje el!
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2007.02.12. 15:57
Az igaz hogy nem olvassák, de én igen és minden panaszt , kellemetlenséget továbbítok az illetékes helyre és higgyétek el nagyon igyekeznek megváltoztatni minden rossz , hibás dolgot.
Bár a lopással ők sem tudnak mit kezdeni, a rendőrség is tehetetlen.
petyka20
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2007.02.11. 22:41
Valóban valószínűtlen h mondjuk szlovákok olvasgatnák a fórumot.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2007.02.11. 22:34
No ez már igaz de szerinted nem megszólításnak tűnt a dolog,és szerintem az olvasók nagy többséga Hazánk fiai ill lányai.Ettől függetlenül egy büdös nagy tahó volt aki ellopta.
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2007.02.11. 22:22
sporttársat írt, nem honfitársat:)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.