Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Fahrnberger - 4 csillagos szállás Lassingban, a Hochkarra vezető szerpentin közvetlen közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hochkar
2017.01.02. 13:30
Dec. 27-től január 1-ig töltöttük szabadságunkat Göstlingben.

Különféle okok miatt új szállást kerestünk, nagyon sikerült beletalálni. Ha több család megy gyerekekkel, nagyon ajánlom:
http://www.ferienhaus-goestling.com/

Göstlingtől Lackenhof kb. 15km, Hochkar 10km. Van a faluban egy fürdő is. A házban a felső szinten 6 szoba van (2-2 közös fürdőszobás) + egy "TV szoba". Alul tágas nappali, konyha. Az egész most lett felújítva. Egy nagy szobát meghagytak lent, ott "csak" festettek. Az volt a gyerekek játszószobája. Rengeteg játékkal, matracot hoztak, hogy tornázhassanak, darts volt ... Nagyon tetszett, hogy nem kellett rájuk figyelni. Ott azt csináltam szinte amit akartak. :-) Szóval tényleg szuper gyerekbarát ez a hely ...

28-án Lackenhofban síeltünk, mert szakadt a hó (völgyben eső-havas eső). Ilyenkor Lackenhof alsó pályái kellemesebbek.

29-én is Lackenhofban kötöttünk ki, mert páran nem tudtak hólánc nélkül felmenni Hochkarra. Így délelőtt lezártták a szerpentint. (Házinénink szerinte, jó volt az út. Azért is nem vezették be a kötelező hóláncot reggel. Csak páran "régi téligumi" vagy havas tapasztalat hiánya miatt elakadtak. Ez blokkolta az utat.

30-31-én két szenzációs napot töltöttünk Hochkaron. Szuper hó, hideg, napsütés ... (Az út teljesen jég és hómentes volt felfelé.)

Elsején a fürdőt látogattuk meg, aztán irányhaza.

Nekünk gyerekekkel nagyon bejön ez a környék. :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.