Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gagyi! Nem bevált felszerelések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
HF
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gagyi! Nem bevált felszerelések
2017.04.23. 21:50
Szia! Készséggel elhiszem hogy máskor, másik icepeak termék jó volt. De itt most konkrétan baj van...
Honnan lehetett volna tudni hogy ez gyengébb? Pont azért vettem meg mert ICEPEAK. Még neve sincs a nadrágnak csak egy cikkszám van benne (most néztem meg). Az eredeti ára 44 ezer volt onnan volt leértékelve. Azért az nem kevés! És nyár közepén jogos a leértékelés.

A hőtartása, légáteresztése tökéletes. Ezt éreztem is a boltban, ezért választottam.
A zsebe kiszakadt. Ez objektív. Semmi különleges erőhatás nem érte.
A koszolódással amit írsz azzal nem értek egyet. Tehát ha elmegyek egy hetes síútra akkor minden nap mosni kéne???
Mert konkrétan minden nap került rá kosz. Ausztria, rendes pálya teljes hótakaróval. Másnál meg soha semmi koszt nem láttam.
A képeket úgy értelmezzétek, hogy összesen 9 nap síelés van benne.

Amúgy turkáltam a neten szerintem ez az. A rokonsportnál konkrétan nem találtam ennél drágább icepeak nadrágot, szóval nem alsó kategóriás az biztos... http://rokonsport.hu/teli-termekeink/siruhazat/sinadrag/icepeak-noxos-neon-zold-535-sinadrag.html
Előzmény: (maci-laci 195484)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.