Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tömegiszonyosoknak ajánlott síterepek

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2011.11.11. 12:59
Pinzolo az tényleg ilyen hely. Ahogy Bundi írta idén majd meglátjuk, mert közben átadták az összekötőt a hírek szerint.
Arnoldsteint tudnám még a nyugisabb helyek közé sorolni (persze nem az osztrák avagy szlovén síszünet idején. Nem egy bonyolult pályarendszer, de a nagy pálya kifejezetten szuper. Leginkább tanulásra kiváló, mivel egy helyen megtalálható minden szintű pálya, nem veszítik el egymást a csoportok tagjai. A síovi miatt is tudom ajánlani a kisgyerekeseknek. Januárban is ide megyünk mivel a fiamnak ez lesz az első szezonja és a lányomnál már bevállt.
Persze a tömeg függ a környék hóviszonyaitól is. Ha Krajnska Gorán nincs hó, akkor garantált a sok ember.
Amúgy meg a viszonylag keév ember annak is köszönhető, hogy a Gerlitzen népszerűbb a környéken.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2011.11.02. 18:30
Gemeindealpe hétvégén sem, ha már Mariazell is szóba került.
Előzmény: (Pulmy 108967)
primsal
1 élménybeszámolót írt
1
13 éve tag
2011.10.24. 08:12
Nekem és családomnak nagyon tetszik Eben, főleg, hogy nincs tömeg. És csak pár percre van a felkapottabb pályáktól, mint Flachau vagy Wagrain. Pályái szépen karbantartottak, a felvonók sem rosszak.
Gyerekek számára van egy kedves kis erdőmelletti pálya állatfigurákkal, igluval, stb. A haladó sízők is szeretik, mert bátran lehet menni és nem kell a tömeget kerülgetni. Van időméréses szlalompálya is, ami ingyen használható.
Egy napot mindenképpen megér.
Előzmény: (Krechl 109099)
laurapa
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2011.03.20. 16:23
Innerkrems is kellemes karintiai pálya. Kevesen vannak és a pályák is frankók. Persze, ha van elég hó. A múlt héten 2 napig nem tudott síelni egy kollégám, mert esett az eső. Nekem nagyobb szerencsém volt 2 éves. Figyeljétek az időjárást, és ha tudtok, menjetek.
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
2011.02.09. 23:38
Az Altenmarkt-i liften szóba elegyedtem egy helyi bácsival, akit a hétvégi tömegről faggatam. Azt javasolta, hogy menjünk át Eben in Pongauba a Monte Poppolora, mert az hétvégén sem telik meg. Nem néztük meg, de aki arra jár és tömegiszonya van, nosza rajta!
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2011.02.09. 15:12
Tapasztalataimszerint Planneralm,Lammeralm és Mariazell hétközben soha nem zsúfolt,egyáltalán nem kell várni a felvonóknál.
Viszonylagos hátrányuk ezeknek a terepeknek,hogy nem túl nagyok.


P.
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.02.09. 09:41
Pinzolo tényleg nem az a túlzsúfolt síhely, éppen ez vonzó benne. Sajnos jövőre elkészül az összeköttetése Madonnával. Valószínűleg többen lesznek a pályákon, ámbár az átkötő szakaszok meredek pirosak, akik pedig Madonna lankáit szeretik, azok eddig sem rajongtak Pinzoloért.
Aki nagyon nem szereti a tömeget január 2. és 3. hetét, vagy márciustól tudom ajánlani.
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.02.08. 23:31
Mi ez a lilára fagyott arcú függőleges falon síelő?:-)
hunyadee
117 élménybeszámolót írt
117
15 éve tag
2011.02.08. 23:00
Ide lehet tippeket írni, melyek azok a síterepek, ahol nem sok emberrel találkozhatunk a pályákon. A hétvégéket, ünnepeket hagyjuk, az más kategória. Nem voltam ott, de pl. Pinzolo-t mondják egy ilyen helynek. Ahol eddig voltam, csak Klippitztörlön voltak viszonylag kevesen.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.