Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Talpon Tekerős Topik

ÜZENETEK (101)Időben csökkenő Időben csökkenő
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.08.11. 11:08
Hogwash szerepe a történetben nem is tartott 9 hónapig és nem is volt fájdalmas, Szilvié a nagyobb gratuláció!
:)
Előzmény: (Sörapu. 120350)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.08.10. 19:56
Itt is szeretnék gratulálni a legfiatalabb talponsíelő apukájának Hogwashnak!
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.08.05. 22:41
Szia Andrea!

Az upponyi egybegyűlés tényleg tökéletes lehet a nézeteltérések tisztázására.
Ha nem gond, nem írnám a régi sérelmeket, mert egyrészt tudod, másrészt ha találkozunk, úgyis megbeszéljük.
A mobilra optimalizált verzió rendben, örülök neki.
Előzmény: (WAndrea 120295)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.08.05. 11:45
Köszönöm! Már itthon vagyok, de a kollégák felváltva még pár napot szabadságon. Augusztus második felére már mindenki itthon lesz, de ahogy Csabor írta, a szeptemberi upponyi találkozó is jó alkalom lehet.

Addig megírnád majd, hogy mi az amire utaltál, hogy a mi fórumunkon szerettetek volna, de nem kaptatok meg? A fórum mobilra optimalizálást - bár ennek majd csak télen lesz jelentősége - megvalósítottuk, de a fejlesztéseket még folytatni fogjuk.
Hamarosan meghirdetjük az új aktivitás játékot is.
Előzmény: (Sörapu. 120247)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.07.29. 18:57
Én délelőtt 11 felé elindulok, nem várom meg az ugrálást. (van még dolgom otthon holnap)
Ha addig ideérsz nagyon szívesen. Olyan régen találkoztunk!
A számomat elküldöm, mert mostanában szabadságon "pihenős" telefont használok.

Csabor aki örülne a találkozásnak
Előzmény: (WAndrea 120257)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.07.29. 18:18
:-)

Csabor!
Holnap lehet, hogy összefutunk Murauban... ?
Most Lachtalban vagyok, süt a nap, mindjárt teszek is fel pár képet.
Andrea
Előzmény: (csabor 120238)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.07.28. 19:11
OK, örülök neki.
Jelentkezz, ha megjöttél! Jó nyaralást és sokkal jobb időt kívánok!
Előzmény: (WAndrea 120237)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2011.07.28. 16:25
Tegnap furcsán néztem Sörapu fricskáját, de örülök, hogy így alakult és kíváncsian várom a fejleményeket.
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.07.28. 14:50
Most örülök.
Ha az ember magában fortyog, gondolatai félre vihetik, s messze elrugaszkodik a valóságtól. Ha megbeszéli a problémákat minden gond megoldható lesz.
Örülök, hogy párbeszéd kezdődött. Folytatásához remek alkalomnak kínálkozik a talponsíelők upponyi bulija.


Csabor aki békepárti
Előzmény: (WAndrea 120237)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.07.28. 13:38
Kedves Sörapu!
Köszönöm, hogy válaszoltál, és azt is, hogy így! Én sem szeretem az ellenségeskedést, mindig is hangsúlyoztam, hogy ez egy békés fórum, és mindent megteszünk, hogy az is maradjon. Ezért is bántott az ezt megelőző provokatív beírásod. De annyi haszna mindenképp volt, hogy végre van köztünk megértő párbeszéd. A közös sörözést, beszélgetést is jó ötletnek tartom, hozzuk össze valamikor! Úgy látom, hogy sok félreértést tudnánk tisztázni! Lenézésről, rosszindulatról szó sincs, azt gyorsan felejtsd el!

Most nagyon kevés időm van, mert utazás előtt állok, de a szabik után jó lenne tényleg összehozni egy találkozót.
Andrea
Előzmény: (Sörapu. 120236)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.07.28. 08:32
Kedves Andrea!

Visszaolvastam a beírásaimat az elmúlt 3 hónap vonatkozásában. Szeretném, ha konkrétan megmondanád, melyik írásomban találtál bármi negatívumot!
Sajnos nem ismerjük egymást, remélem ez hamarosan változni fog, de ha ismernél tudnád, hogy nem vagyok egy dühös típus. Egyáltalán nem haragszom rád, sem a sihu-ra.
Szerintem az oldalatok ma a legszínvonalasabb, leglátogatottabb síelős portál az országban, de nem kell szégyenkeznetek a többi szabadidős és sportoldalak előtt sem, a velük való összehasonlításban is magasan megálljátok a helyeteket.
Ami még fontosabb, hogy a sihunak köszönhetően ismertem meg nagyon sok barátot, akikkel már nem csak a sípályán találkozunk, hanem heti rendszerességgel szervezünk különböző rendezvényeket. Nélkületek ez nem alakulhatott ki, tehát csak köszönettel tartozom, tartozunk nektek!
Más kérdés - és hidd el a most következő kritika nem bántó, hanem építő jellegű - hogy az itt alakuló csoportot, annak tevékenységeit felgyorsuló szerveződéseit nem követtétek elég figyelemmel, nem lovagoltatok meg egy lehetőséget, kicsit le is néztetek minket. Én személy szerint egy dolgot kértem tőletek, amit nagy nehezen, tessék-lássék félig használható módon csináltatok meg, nevezetesen a mobilra optimlizált tartalmat.
Folytattátok a hibákat azzal, hogy "szokásos nyári karbantartás" címén partvonalon kívülre tettétek azokat a topikokat, ahol a mi kis társaságunk értekezett egymással. Persze lehet ezt magyarázni, de nem vagyunk már karonülők, mindannyian tudjuk mire ment ez ki.
Tisztában vagyok vele, hogy a sihu egy üzleti vállalkozás és azt Te a saját elképzeléseid szerint alakítod, tegyük hozzá, hogy jól. Ezt nem is lehetne vitatni az eredményeitek alapján. Szeretném ha tudnád, hogy a mi honlapunkat nem a ti konkurenciátoknak hozzuk létre, hanem pont azt szeretnénk itt megvalósítani amit nálatok nem kaphattunk meg. Nem is tudnánk versenyezni azzal a mérhetetlen adatbázissal amit a sok értékes munkatársatok, külsősök, belsősök, akik között több jó barátom is van létrehozott az elmúlt években. Úgy gondolom hogy két, de akár több, síeléssel foglalkozó oldalnak is van létjogosultsága a látványosan bővülő síelők körében.
Kedves Andrea!
Szeretném ha tudnád, hogy nekem semmi bajom Veled és a sihuval is csak annyi amit leírtam. Én, bár ezt most csak a magam nevében mondhatom, nyitott vagyok minden együttműködésben. Ha úgy érzed, hogy szeretnétek rendbe hozni azt ami elromlott az elmúlt pár hónapban, én állok elébe. Értelmetlennek tartom, hogy harcoljunk itt egymással. Az felesleges energiákat von el a fontos dolgoktól. Adott esetben szeretettel várlak Téged, benneteket egy sörre, egy baráti beszélgetésre.

Barátsággal: Gyenge Zsolt
Előzmény: (WAndrea 120235)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.07.28. 07:02
Sörapu!
Ha megkérlek leírnád, hogy tulajdonképpen mi a problémád a fórummal? Az utóbbi időben több beírásodban is éreztük, hogy dühös vagy ránk (rám?), de nem értjük az okát.

Likvidálás??? Ha töröltünk volna topikokat, akkor még érteném, de ilyen nem volt, csak a szokásos szezon végi rendezés. Ennek a szempontjait leírtam a "Fórum átrendezés" topikban.
Andrea
Előzmény: (Sörapu. 120231)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.07.27. 18:25
Kedves Adminok!
Csak szólok, hogy ezt a topikot elfelejtettétek likvidálni ;)
Még a kereső is kiadja. Ez így félmunka!
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2011.06.01. 19:29
Hab nélkül? /Bár ha jó a sör, azt én hab nélkül szeretem./
WFeri
Ps.: Csősz légyszi csőszködj még egy kicsit, hogy le ne üljön a fórum.
Előzmény: (Csősz 119526)
Csősz
99 élménybeszámolót írt
99
15 éve tag
2011.05.31. 13:08
Zsolt új cangája
2percbici.jpg
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.05.31. 08:55
Még pár kör spiccben tekerve, majd irány a Balett Intézet...
:-)

Azért a popsiriszálástól igazán kár volt megfosztani a nagyérdeműt...
:-)
Előzmény: (mitro 119517)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.05.30. 20:06
Tegnap szembesültem azzal a ténnyel, hogy milyen jó érzés is talpontekerés! (egy vagy két szó?) Az történt ugyanis, hogy a fiam biciklijével kellett útnak indulnom, és egy kis technikai akadály miatt nem tudtam az ülést a kellő magasságig (alacsonyságig) leengedni, megfosztva magam ezáltal a talpon tekerés élményétől, mert épp, hogy a cipőm orra ért le a pedálig. Annyira ugyan nem volt vészes a helyzet, hogy a fenékriszálást is be kelljen vetni, viszont új dimenziókat nyitott: remek izommunka vádlinak a lábujjontekerés! :(
Mona
107 élménybeszámolót írt
107
19 éve tag
2011.05.29. 20:26
Nagyon jó idő lett mára a szelet leszámítva!Remélem jól sikerült a verseny fiúk!Megtaláltam a sárga utat Áron!Klassz kör volt ma a solymári várhoz!Sajnos egyedül!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.05.28. 21:06
Gabocának a nagy kalappal, Ő többet megy ! A körülmények sem kegyesek hozzánk ! :)
Előzmény: (Lacanator 119484)
Lacanator
277 élménybeszámolót írt
277
18 éve tag
2011.05.28. 20:51
Hajrá fiúk! Talpontekerők és a Talponsíelők szerencséje legyen veletek!
Előzmény: (AAron 119482)
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.