Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Itt kezdődött

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2012.11.09. 19:40
Itt kezdődött és folytatódik...
A gasztrotúrák hatalmas élményt jelentenek számunkra. A film persze a résztvevőknek jelent igazán sokat, de ez az oldal tényleg összehozott egy jó csapatot. Reméljük, az új szezon hasonlóan jó lesz az előzőhöz!
Petkovics
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
2012.11.09. 18:09
Szia Pulmy!

Köszi az ajánlást:)!A Talpasok csapatának egy részével már sikerült együtt csúsznom.(Sörapu ,M.Gy.,Olasz Gergő, Lacanátor) Nagyon jó társaság! Remélem lesz olyan túrájuk ebben a szezonban is ahová velük tarthatok.
Előzmény: (Pulmy 142943)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2012.11.09. 17:54
Nézz körül itt: talponsielok.hu
Előzmény: (Petkovics 142942)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Petkovics
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
2012.11.09. 17:52
Kedves Sporttársak!

Idén először szeretném én is kihasználni a lehetőséget és szezonbérletet venni a salzburgi régióra.Olyan sporttársak jelentkezését várom akik hasonló lelkesedéssel vannak a síelés/snowboardozás iránt.Én életvitelszerűen Pakson élek,de az utazás kiindulópontja tekintetében flexibilis vagyok.Remélhetőleg jó hó lesz a szezonban és sokszor kijutunk csúszni.
eslaci
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2012.11.09. 17:07
Gratulálok.....én is sokat utazom innen az oldalról,mindig keresem a snowboardos csapatot.

Üdv Laci
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2012.11.09. 16:46
Korábban csak olvastam itt. Hat évvel ezelőtt azért regisztráltam a sielok.hu-ra, hogy ebben a rovatban keressek magamnak társakat egy tervezett sítúrához. Később "üzemszerűen", de teljesen nonprofit jelleggel szerveztem már ezeket az utakat, jórész itt toborozva a csapatot. Ma már ritkán hirdetek, mert kialakult egy olyan fix társaság, akik szinte mindig megtöltik a november közepétől május elejéig kéthetente induló hosszú hétvégés útjaimat.
Ezek a "bulik" bőven túlmutatnak a síelésen és nem egy barátot is szereztem már itt, igazán kellemetlen élményem/útitársam mindössze egyszer volt a 6 év alatt.

Szóval: köszönöm sihu :)

Belinkelek egy filmecskét, mely az előző szezon záró túráján készült:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.