Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Obertauern
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Tauernresidence Radstadt - 20% szezonzáró kedvezmény
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Obertauern
2017.01.31. 12:42
őőő, kupon füzet és hütték:

Sajnos nem túl pozitív a tapasztalatom.
3 hüttéből 2 helyen átvertek, nem tettem szóvá, de term. nem mentem oda még egyszer.
Az egyik helyen bár gyerek adagot kértem, felnőttet számláztak, majd amikor a kuponnal is akartam fizetni magyarázkodott, hogy a 2 eurós kuponhoz "ki kell tölteni a füzetet" - mondom: igen, ki van töltve. aztán meg, " ja, előre kell szólni... míg a másik helyen többször elfogadták úgy, hogy nem előre nyafogtam a kedvezményért...
Másik helyen kértem egy menüt, és az italt kiszámlázták külön, pedig angolul és németül is ott állt fehren-feketén, hogy benne van az árban.

Sajnos ilyen téren sokat változott a helyzet, kissé a régi szlovákiára hasonlít, bár ez talán erős túlzás. (vissza is szívtam)
Mindenesetre a kuponfüzetet így nem tudtuk teljesen kihasználni, illetve rosszul esett, hogy hülyének néznek, mert akcentussal beszélek németül, akkor biztos valami utolsó suttyó vagyok, aki még számolni sem tud húszig.

De maga a januári akció jó, olcsóbb a jegy nem is kevéssel, még nincs síszünet, és ha nem is kevesen, de nem is tömegével vannak a pályákon. Harmadszor voltam ugyan így a környéken és legközelebb is kihasználom a lehetőséget, ha adott!
Előzmény: (zerge 193031)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.