Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Engedélyezett kérdőív

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Klara
89 élménybeszámolót írt
89
18 éve tag
2013.03.28. 15:09
Nekem inkább az volt a furcsa, hogy miért csak egy síterepet lehetett választani értékelésre a magyarok közül. Milyen következtetéseket lehet levonni, esetleg hogy lehet akkor összehasonlítani legalább a magyar terepeket egymással?
A kérdőév címe "Magyarország sí turizmusának vizsgálata a turisták szempontjából. Síeléssel kapcsolatos utazási szokások és igények vizsgálata". Ha turisták szempontjából vizsgáljuk, akkor szerintem kihagyhatatlannak kellett volna lennie annak a kérdésnek, hogy síelő társadalom milyen arányban választja a külföldi vagy belföldi terepeket és miért. Egy kérdés volt ugyan, de ez nem mutat sem az arányra, (főleg, ha azt jelölte valaki be, hogy mindkettőt előnyben részesíti) sem a miértre. Akik ismerik a magyar körülményeket, csak azok legyenek felkérve a további részletek elemzésére, esetleg a magyar síterepek értékelésére.
Nem láttam kérdést, hogy mik is lennének a síturizmusban résztvevők igényei, mit tartanak fontosnak és azt mennyiben látja teljesülni Magyarországon. Lát-e fejlődést itthon, ha nem, milyen irányt tartana kívánatosnak.
Az is igaz, ha valaki tüzetesen tanulmányozza ezt a honlapot elég sok következtetést le tud vonni a síturizmussal, és akár a sítársadalom igényeivel kapcsolatosan.
Csak óvatosan kezelje az olyan topikok elemzését, mint a "Oxigényes víz vs ágyaspálinka", esetleg a "Mosoly" fórumbejegyzéseit.
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.03.28. 12:03
Én is, de öszintén néhány kérdés számomra is furcsa volt. Főleg azt nem tudom milyen következtetéseket lehet levonni a kérdőív feldolgozásával.
Előzmény: (Bélapó 158359)
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2013.03.28. 11:26
Én kitöltöttem! Böcsülettel! Egyre nem válaszoltam, a síterep értékelés, nem tudtam választani az eddig bejárt több mint félszáz közül. Mire tippeljek, a legjobbra, vagy a legrosszabbra? S mire tudnan ebből következtetni? A szakdolgozathoz sok sikert!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2013.03.27. 20:18
Szívesen segítünk -gondolom mások is-, de elég "fura" egyik-másik kérdés, van amelyik nem értelmezhető.

Pl:

5. Általában mennyit költ utazás előtt?
25-50 000 Ft
50-100 000 Ft
100 000 Ft felett
Egyéb:

6. Általában mennyit költ utazás alatt?
25 - 50 000 Ft
50 - 100 000 Ft
100 000 Ft felett
Egyéb:

Ez mit takar pontosan, mikre költést jelent?


Másik: a hazai terepeknél Galyatetőt -ahol sajnos régóta nincsen már pálya és felvonó!- kicserélném Mátraszentistvánra, amelyik a két nagy hazai síterep egyike. (Bár beírható az "egyéb"-be de mégis fura így.
szilvo89
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2013.03.27. 07:58
Kedves síelő társak,

Szakdolgozatom elkészítéséhez szükségem lenne még pár kitöltött kérdőívre. Ezért segítségeteket szeretném kérni!

Íme a link:
https://docs.google.com/a/kodo.hu/spreadsheet/viewform?formkey=dDFGc2MyNDExQ2hyMTJWTzdxSjFGTnc6MQ

jobb klikk és hivatkozás megnyitása!

Köszönöm segítségeteket!

Üdv:
H.Sz.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.