Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bulihelyek az Alpokban

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
kiskakas8
63 élménybeszámolót írt
63
12 éve tag
2018.10.18. 13:25
Snowattack fesztivál milyen buli szempontból?
Volt már valaki a fórumból?
Átlag korosztály mennyi, hány éves korig lehet beférni?
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2013.11.06. 11:52
Ha valaki Magyarországhoz közel keres olyan helyet, ahol szórakozni is tud a síelés meleltt, akkor én a következőket ajánlanám:

1. Maribor
A városban sok egyetemista is él, ennek ellenére hétköznapokon viszonylag nem jellemző, hogy lenne éjszakai élet. Viszont ahogy azt már töbször is tapasztalhattuk, péntek és szombat esténként a belvárosi bárok és szórakozóhelyek szépen megtelnek. A kedvencünk a Plus Minus volt, minden bizonnyal ez az egyik legnagyobb bulihely: http://klubplus.si/ Beugró kb. 5 €, átlag életkor kb. 18-35 év, zene félig nemzetközi félig ex-jugó diszkó :) Árak, mint kb. Pesten egy hasonló kaliberű szórakozóhelyen.
Egy kis ajánló:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:



2. Donovaly
Stodola bár/diszkó, a nagyparkoló közelében: ide egy januári hétköznap sikerült betévedni, ahhoz képest voltak azért páran, feltételezem, hogy hétvégenként tele a hely: https://www.facebook.com/pages/Stodola-Donovaly-barrestaurant/161863673836120


3. Tátralomnic
Humno Pub, itt egy előszezoni (dec) hétvégén volt szerencsém járni, de egész sokan voltak, úgy tudom még Poprádról is járnak fel ide a fiatalok duhajkodni. Beugró ekkor nem volt, csak a ruhatár fizetős. Részletek itt :)
https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/madonna-tatra/
kiskakas8
63 élménybeszámolót írt
63
12 éve tag
2013.11.05. 21:24
Naagy Köszönet mindenkinek, főleg Breez-nek a sok jó tippért.
Előzmény: (breez 162013)
breez
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2013.11.02. 10:44
Szia,

Én a helyetekben mindenképp Ausztriába,Salzburg vagy Tirol tartományba foglalnék.A sipályák minden esetben káprozatosak,és az Apres-ski lehetöség is rendkivül komoly..:)
A sihelyekhez tartozó komoly bulihelyek:

1: Ischgl-Trofana Alm,Nikki Stadl,Kuhstall,Pacha,Trofana Aréna,Paznauner Thaya(kora délutántól buli fenn a pályán minden nap)Ischgl buliban és jó sielésben kifogyhatatlan.

2: St Anton am Arlberg-hasonló zenész:)sielésben fantasztikus.
A Mooserwirt pedig a Talabfart mellett az Alpok egyik legjobb Apres-ski helye.

3: Sölden:Nekem sielésileg nem annyira jött be,de nagyon komoly hely szintén.A falu tele van Apres-ski lehetöségekkel,Fire and Ice az egyik legkomolyabb köztük,de itt is a Gigijoch felvonó tetején,és Hochsöldenben elég komoly bulik tudnak kialakulni már kora délutántól.

4: Mayrhofen(Zillertal)-Nagyon jó sipályák,és buli,buli,buli minden nap.

5: Tux-Zillertal:A helyet mindenki ismeri eldöntheti hogy akar-e az igazi szezonban gleccseren sielni,vagy sem.A bulihely viszont a Gletser-Jet 1 indulóállámásánal parádés,Hohenhaus Tenne a neve.

6: Gerlos(Zillertal Arena)A felvonók közelében nyüzsgö éjszakai élet van egész szezonban.

7: Saalbach-Hinterglemm-Ezen a pályrendszeren Hinterglemm a fiatalos bulisabb rész.A Reiteralm Talabfarton a Goasstall nagyon hires apres-ski hütte,buli minden nap.És komoly létesitmény van vele a szemben az esti si lehetöség aljánál is.

8: Schladming-Itt a tuxi Hohenhaus Tenne testvére a fökabinos aljában,délutántól-hajnalig buli minden nap...

9: Flachau-Wagrain- Mindkét falu fiatalos bulihelyekkel rendelkezik.Komoly delutáni apres-ski van Wagrainben a Flying Mozart pálya talabfartjánál minden délután.

Szerintem tudtam segiteni,ha ilyenben gondolkoztok,én ha ilyenek közt kell választani akkor Ischgl-t,Sölden-t,vagy St.Anton-t választanám.
Egy a lényeg,pénzt vigyetek magatokkal böven,mert egy sört cca.4-5euroért,a pálinkákat 2,5-3 eurótól (2cl) osztják.A délutáni apres-ski helyek látogatása ingyenes,de az esti kimondottan disco helyeken olyan 8-15 eurós belépök vannak.
Jó sielést,és bulizást.....
breez

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2013.10.21. 21:57
3 Völgy - Val Thorens.
Nagyon komoly éjszakai élet, csak úgy folyik a tömeg még 3-kor is.
Tudtommal a legnagyobb és legmagasabban lévő éjszakai szórakozóhely a Malaysia.

Ezen kívül van még egy zsák. Nem győztük bejárni őket, pedig két éjszakát is rászántunk.

Az eddigi legkomolyabb élményem volt ilyen téren, ráadásul 3 Völgy is pazar.

Egy kis hangulatcsináló:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


szerk: Síelés végén pedig ott van természetesen a Folie Douce bemelegítésnek. Ha bírja az ember, akkor non-stop síelhet napközben, majd délutántól hajnalig bulizhat.
Előzmény: (kiskakas8 161643)
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2013.10.21. 21:53
Hello

Rég sieltem Ausztriában, de amire emléxek hogy amikor kb 7 éve Söldenben voltunk és hajnali fél 4 körül autóznom kellett, lent a falu központjában szólt a zene jópár helyről és az utcák tele voltak csajokkal és massziv részegekkel, úgyhogy gondolom buli témában is megállja a helyét a hely (sipálya mellett is sok helyen ez volt este 8 körül.)

Saalbach központjában jóval mérsékeltebben és az estében korábban hasonlót tapasztaltam januárban.

Nem tudom ebben gondolkodsz-e, Svájcban leginkább Verbier-ben és Zermattban találkoztam igazán mozgalmas éjszakai élettel.
Stani
5441 élménybeszámolót írt
5441
Admin
2013.10.21. 18:13
Saalbachban december közepén van egy nagyszabású zenei fesztivál, Rave on Snow.

De ezen kívül is nem csak sramli zene van az esti szórakozóhelyeken. Ugyanez elmondható Zell am See-re is. Ami nagyobb kaliber az Ischgl.
kiskakas8
63 élménybeszámolót írt
63
12 éve tag
2013.10.21. 16:10
Sziasztok!
Tudtok abban segíteni, hogy melyik síterepre érdemes foglalni, ha a társaság számára a fő szempont az éjszakai bulizás, partizás? Nem voltunk még ilyen céllal síelni, de most olyan társaság jött össze, akol többen is ezt az irányt képviselik.
Lehetőleg ne sramlizene, hanem fiatalos bulizene legyen, kinek van ilyen tapasztalata???
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.