Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Da Capo Hotel - családias szállás a Kreischberg lábainál
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Apple csilla
25 élménybeszámolót írt
25
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Murau - Kreischberg
2017.02.25. 15:38
Szia,
Nem volt ismeretlen a széttúrt, jeges pálya és annak biztos megsíelése számomra, decemberben is volt benne részem sokszor.

Szerintem már kezdtem fáradni a 17-es pálya utolsó letörése előtt. Pihentem egy pár percet, majd indultam, de nagyon erős árnyék-nap foltos volt, és szerintem ez egy kicsit megzavarta a térérzékelésem. Nem jól vettem a következő ívet, nem nyomtam eléggé a léc csőrét, megbillentem és a két léc közé huppantam hanyatt.
De mivel ez nem nagy sebeséggel történt, a léceim sem tudtak leoldani. A soronkövetkező egyik bucka elkapta a jobb lécem belső élét és 180 fokot fordított rajtam, és jól megreccsentette a térdem.

Szerencsére senkiben nem tettem kárt és egy csomóan körémgyűltek segíteni, illetve nehogy más meg belémjöjjön.

Nagyon hálás vagyok, akik mind segítettek, meg leszedték a léceimet és értesítették a pálya végén váró családom.

Szóval mindez dél körül történt és nem csak a nagyobb, hanem a kisebb sebességet is tudni kell kontrollálni.

Egyébként mindig a legszupibb síoktató kiképző barátaink technikai képzésein is többször egész családilag résztveszünk, pont a nagyfokú veszély csökkentése végett, meghogy a síelni tudó 10%-ba csúszhasson a "sítudomány".
Van még hova fejlődnöm .. :-)
Előzmény: (csabeszka 194568)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.