Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel - kedvező árú privát reggelis szállás Kreischberg síterep közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ildikogs
43 élménybeszámolót írt
43
10 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Murau - Kreischberg
2018.02.12. 14:16
A hóekében kínlódáshoz annyit, hogy ha valaki csak a kéken csúszik, sose fog megtanulni síelni. Az ott engem is síelni tanító oktató a tanítványokat a második-harmadik napon elviszi buborékos melleti pirosra :). Engem sokkal jobban zavar, ha valaki fél méterrel mellettem hasít el bármilyen tökéletes tudással. Úgy két éve pl. én is kaptam egy beszolást egy honfitársamtól. A 18-as tetején vettem fel a lécemet, és rosszul kattant be a kötésem. Ugyanakkor a ferde talajon oldalra meg is csúsztam, és álló helyben elestem. Neki a honfitársnak. Ne szépítsük, kirúgtam a lábát rendesen, mivel közvetlenül mellettem csatolt. De még meg se szólalhattam, már osztotta az észt, hogy minek jön ide kezdő (nem vagyok egyébként kezdő, közepes sítudásom van)... Nem is zavartatom magam, és ha kevesen vannak, és nem kifejezetten jeges a pálya, bizony lemegyek a feketén is. Jól keresztbesíelem persze, és figyelek arra, hogy ne menjek senki elé. A deszkásokat meg kerülöm, mint ördög a tömjénfüstöt. Egyébként ma pl. 10 cm friss hó volt már reggel a pályán, és délben még havazott. Úgyhogy egész nap lehet gyakorolni a buckasízést. Előtte 3 napig viszont éjjel mínuszok, nap közben 0 fok körül, jó minőségű pályákkal. Viszont rengetegen voltak, az alsó állomásnál nyitástól de. 11-ig félóra sorbanállással lehetett bejutni. Aztán a 10 személyes kabinosnál és a Rosenkrantz ülőszékesnél is hasonlóan tumultuózus jelenetek örvendeztettek mindenkit. Tolakodás, furakodás a köbön. Ebben az osztrákok is kitettek magukért rendesen.
Előzmény: (nyugiba 198805)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.