Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mölltal - Sportgastein freeride átcsúszás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mölltal - Sportgastein freeride átcsúszás
2018.05.04. 09:59
Szia Golo!
Ha nem nagy kérés rajzold be a webképen a déli kuloárt!
Most mindenki itt jött fel. Én a felmenetben csak azzal a lánnyal találkoztam, akivel reggel is. Szerintem ő is a délin jött fel és az északin akart lemenni, aztán nem tudom, hogy bevállalta-e. Amikor benne voltam, nagyon durván nézett ki. Nézve róla egy csomó képet, egészen jónak néz ki, most nem ilyen volt. A nulla síélmény miatt nem próbálkoztam vele, meg azért mert egy kicsúszás végzetes lehetett volna. A hágóvas síbot kombó jó szokott lenni, de nem szabad hibázni, mert a kicsúszásnál a leszúrt vas azonnal átfordít. Nem hittem volna, hogy szerszámokra lesz szükség, ezért nem is vittem. Próbálok mindig minimál holmit vinni, most is csak pieps és ABS zsák volt nálam, szonda, lapát nem-mert egyedül voltam. Fél liter folyadék 2-3 csoki, műzli, ezek nem is kellettek.
Ez volt az útvonal:
http://www.movescount.com/moves/move215062250

Azt nem értem hogy a 288 m descent hogy jött össze. A leggyorsabb a visszacsúszásnál voltam
Előzmény: (golo 201157)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.