Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fischer Vacuum vagy Atomic Hawks Memory Fit?

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
2014.12.12. 23:02
De Kálmán!Nekem ķét lábam van!
Előzmény: (Kálmi 175527)
Kálmi
68 élménybeszámolót írt
68
16 éve tag
2014.12.12. 16:14
Aki egy lábra készült igazán jó sícipőt szeretne venni, az nézze meg a http://www.strolz.at/de/skischuh/der-skischuh/ hivatkozást. Nem olcsó, de tökéletesen lábra készülő egyedi darab.
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2014.12.12. 12:04
Én ott nem voltam, de nyomattam már meg bakimat, ezt viszonylag sok helyen tudják csinálni, megjelölöd a belső cipőn hol nyom és az alapján kicsit kinyomják a héjat, nekem bevált, a bokacsontomat birizgálta, nem elsőre, a második nyomásra tökéletes lett, amiért nem kellett pluszban fizetni.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Gyogyókapitány
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2014.12.12. 11:39
Igen, már kinn élek egy ideje..:) Nagyon sokszor és nagyon sokfajta cipőben volt már "szerencsém" síelni...de igazából a probléma mindig csak síelés közben jön ki úgy igazán. Már meguntam azt,hogy a sícipő probléma mennyire tönkreteheti a síelés élményét, illetve volt már egy féléves maradandó sérülésem is ebből kifolyólag, ezét sem időt, sem pénzt nem sajnálva gondolkoztam egy lábraalakíthatós változatban. Az általatok ajánlott linket köszönöm, mindenféleképpen gondolkozom rajta. Igazából ez a link új volt nekem, de így átolvasva a leírásokat, tényleg profinak tűnik. Igazából Én nem a marketingszövegeknek dőltem be a fischer vacuum esetében, csak egyszerűen nem tudtam,hogy van más megoldás is, hogy a cipő jobban passzoljon a lábadra, mint ahogy eredeti állapotában passzolna. Illetve ha Ti már voltatok az üzletben, akkor meg tudnátok mondani, hogy mekkora a bácsi készlete?:) Mármint, úgy értve, hogy tényleg van válogatási lehetőség a cipők közül?:)
nemeth _csaba
217 élménybeszámolót írt
217
13 éve tag
2014.12.11. 09:01
Én már párszor megfizettem a tanulópénzt,úgyhogy ha legközelebb cipőt veszek akkor tudom hogy hova megyek!Nagyon kevés bolt van Ausztriában is, ahol az eladók tudnak segíteni a megfelelő sícipő kiválasztásában!Ez a hely amiről RÓval beszélünk,itt a mesterrel közösen kiválasztjátok a cipőt,a lábadra alakítja és örök garanciát ad rá!Neked nem kell mondani semmit,hogy hol nyom a cipő vagy kényelmetlen,a mester csinál mindent!Neked csak fizetned kell!!!Én már vettem itt cipőt!
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2014.12.10. 20:44
Amennyiben jól értem kint élsz, akkor miért nem mész be inkább egy nagyobb sportboltba és próbálsz fel egy csomó márka csomó modelljét, jobb cipőt találhatsz a lábadra mintha marketingesek szövegeinek dőlnél be! :-)
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
2014.12.10. 08:55
A Németh Csaba által már ajánlott Matshi- intersport üzlet szolgáltatásait tudom ajánlani, ahol örök garanciát vállalnak a cipő alakítására, ami azt jelenti, hogy bármikor visszamehetsz a jelentkező problámával, ingyen korrigálja neked a mester.
A Fischer vacumot mondjuk nagyon nem ajánlotta, magam sem adnék érte pénzt, de aki veszi hát vegye ha nem talál jobbat a piacon.
Az említett üzletben több márka közül lehet választani, amit lábra is alakít az úr. Én nem nála vettem, de megcsinálta így is 30eu-ért 14 ponton nyomta meg a 2 cipőt.Igaz az ár kedvezményes lehetett mert Hochkar-os síoktató ruhában voltam nála, így mint régi ismerőst fogadott....
De a lényeg az hogy ő a legjobb akit én ismerek a közelben, egy Hochkar-os sieléssel össze lehet kötni a dolgot.
Egy tapasztalat még: nagyon nem tudtam elképzelni hogy tudják elviselni a kollegák egész nap a versenycipőt a lábukon 130-as Flexindex-el,mindaddig amíg megcsináltattam az enyémet, ami 150-es! és olyan jól sikerült, hogy most azon töröm az fejem, hogy óvjam meg a kopástól-elhasználódástól, mert szeretném minél hosszabb időn át ezt használni!
Ha találtál megoldást, kérlek írd meg a tapasztalatot, mert szívesen olvassuk a fórumon további tapasztalatszerzés céljából. :-)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2014.12.10. 08:48
Kinti, nagyobb Intersportokban mindenhol megcsinálják.
Gyogyókapitány
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2014.12.10. 08:20
Igen, tudom..de Én mindenféleképpen Ausztriában szeretném elintézni, mert ha otthon pl lenne is, akkor is biztos vagyok benne, hogy itt Ausztriában sokkal nagyobb tapasztalatuk van a technikával kapcsolatosan. Illetve előtte egy lábvizsgálat is nagyon hasznos lehet. Igazából már nagyon sok fórumon utánaolvasgattam a dolognak, csak kíváncsi vagyok az otthoniak véleményére is:) Közben sikerült utánajárni, hogy az utánaalakítást más üzletben is megcsinálják..50 euró..ami végülis,ha pl egy tavalyi modellt veszel fél áron, akkor az egy teljesen baráti ár.
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2014.12.09. 21:10
Nálunk a Fischer cipőket nem igazán árusítják boltok! :( Így itthon az alakításra szakosodott bolt is alig van.
Gyogyókapitány
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2014.12.08. 12:36
A Fischer vaccumnál csak abban a boltban lehet a cipőt utánaalakítani, ahol megvesszük, vagy mindegyik Fischerpartner üzlet erre köteles?
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2014.12.08. 09:17
Én most vettem egy Hawks 120-at, Fantasztikusan jó, bár még síelni nem voltam benne.
Tavaly próbáltam egy Vacumot, de nem volt kényelmes, így nem vettem meg.
nemeth _csaba
217 élménybeszámolót írt
217
13 éve tag
2014.12.08. 08:15
Szia!
Én tavaly csináltattam egy Fischer Vacuum cipőt,de nekem sajnos nem lett jó!Ötször próbálták a cipőt újra formázni,aztán visszakaptam az árát!(Pedig nem extrém a lábam!!!)
http://matschi.net/
Üdv:Csabi
Gyogyókapitány
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2014.12.07. 22:49
Sziasztok!

Mindenféle tapasztalat érdekel.:) Tudom,h.az utóbbi még csak idén került forgalomba,de hátha már valaki be is szerzett egyet.:)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.