Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Panasz levél / kérdőív, vélemények

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
admin2
478 élménybeszámolót írt
478
Moderátor
2017.03.10. 12:27
Kedves Vid!

A sieljunk.hu (Skinet) iroda sok buszos utat hirdetett, de a szezon felé járunk, és holnap megy az utolsó buszuk. (most hívtuk fel őket, ezt az infót kaptuk).
https://sielok.hu/siutak-es-sitaborok/siterep/risoul/iroda/skinet/buszos/

Valószínűleg a többi irodánál is hasonló helyzet. Ha írsz konkrét linket, hogy melyik ajánlat tartalma nem valós, akkor utánajárunk.

Másik kérdésedre: az éjszakai buszozással kapcsolatos konzultációról szóló hírt frissítettük ma:
https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/buszbaleset-betiltjak-a-diakok-ejszakai-sibuszait/
Előzmény: (Vid 194849)
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.08. 18:45
Most én is ezt tapasztalom. A sieljünk.hu, irodánál pld egy valódi buszos út sincsen. És még van 1-2 ilyen.

Illetve nem ártana a Buszos utakról történ nemzeti konzultációval kapcsolatosan valami hír, vagy riadóhíradó, még addig amíg tart. Ha már a bejelentéséről meg lehetett jelentetni cikket ami által egyáltalán értesültem az egészről.
Előzmény: (molnarf 188946)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.01.16. 12:41
Köszönöm a választ.
A képre bökéssel valóban a következő kép jön de az egész oldal újratöltésével ami darabos, igazítgatós így nem dinamikus.
Előzmény: (WAndrea 192742)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2017.01.16. 08:07
A képre kattintva is lehet lapozni, nem csak a nyilakkal. Ettől függetlenül jogos a felvetés, egy másik fórumban is írták már (fotóalbumok). Fogunk foglalkozni a galériák fejlesztésével, optimalizálásával. Köszi a javaslatot.
Előzmény: (minerel 192640)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.01.14. 09:29
Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy a mobilos verzióban a képek negtekintésekor miért a nyilak nyomogatásával lehet csak a lapozni? Ahhoz állandóan arréb kell huzigálni az oldalt. Nem lehetne megoldani a lapozást csak a képek ujjal történő húzásával? Illetve a képre koppintva teljes képernyőre váltást?
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2016.12.14. 13:35
Az 1. ponttal kapcsolatosan: módosítottunk kicsit a menün, most nem szabadna eltünnie a gomb fölé állás után a menünek.

A 2. ponttal kapcsolatos jelenséget próbáltam tesztelni, de nekem nem sikerült előállítanom a jelenséget. Töröltem, áthelyeztem üzeneteket, és ennek ellenére mindig jól mutatta a felkiáltójel az állapotot.
Előzmény: (magnum56 190997)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2016.12.14. 11:07
A 2. témával kapcsolatosan: időnként nálam is előfordul ez, de igen ritkán. Akkor szokott előfordulni, ha valóban jött új üzenet, de az vagy ki lett törölve, vagy át lett helyezve más fórumba. Kérdésem az, hogy nálad is ritkán fordul ez elő, vagy rendszeresen?
Előzmény: (magnum56 190997)
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2016.12.14. 10:14
A weblap működéséhez szeretnék hozzászólni. Összességében nagyon jó a weblap, de van egy-két zavaró hiba.
1. Ha az apróhirdetések gomb fölé állok az egérrel, azonnal megjelenik a menü, de ha ki akarok választani valamit a menüből, (pl: síléc) akkor a menü eltűnik. Nem minden alkalommal, de néha 5x is meg kell járatni az egeret, mire kiválasztható lesz. Jobb lenne, ha csak kattintásra jelenne meg a menü, de az fixen ott maradna.
2. Ha a fórumban elolvasok egy témát, akkor eltűnik a piros felkiáltójel, jelezve, hogy az utolsó olvasás óta nincs új hozzászólás. Másnak ismét megjelenik a piros felkiáltójel, ami jelzi, hogy új hozzászólás érkezett. Amikor elolvasnám az új hozzászólást, kiderül, hogy valójában nincs is új hozzászólás.

Nem kukacoskodni akarok, csak javító szándékkal írtam le a jelenségeket.
Nem tudom, hogy élég világos-e.
admin5
40 élménybeszámolót írt
40
14 éve tag
2016.03.31. 13:10
Kedves Olvasónk!
Átnéztük alaposan a Síutak adatbázis buszos jelölésű útjait: https://sielok.hu/siutak/buszos/
A jelenleg aktív buszos utak mindegyikénél van lehetőség busszal utazni. Az ajánlatok egy részénél, a buszhoz egy minimum létszám szükséges, de ezt a honlapokon feltüntetik a szervezők.

Melyik szervezőnél, illetve ajánlatnál tapasztaltad az írt eltérést? Ha megírod a konkrét utat, szívesen utánajárunk.
Előzmény: (molnarf 188946)
molnarf
31 élménybeszámolót írt
31
11 éve tag
2016.03.31. 07:41
Üdv. mindenkinek!
Van egy lehetőség a vélemények megírására : Újdonságok / 2016.03.27. Töltds ki a kérdőívet, vélemények.
-Azt panaszkodtam , hogy sok a csaló a hírdetők közt : hírdetik a BUSZOS UTAZÁST , jelölik a BUSZ JELZÉST, de nem igaz mert amikor foglalni akarok kiderül , hogy NINCS BUSZ, utazás egyénileg !
Sok idő eltelik a kereséssel, jó lenne, ha tennének valamit ez ellen. Aki egyet ért velem, panaszkodhat, írhat véleményeket.
M.F.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.