Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Saalbach - Hinterglemm
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Apartment & Ferienresort Rehrenberg - Saalbach és Zell am See között
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vityó
180 élménybeszámolót írt
180
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Saalbach - Hinterglemm
2017.02.26. 20:12
Kedves Nimahu,
Ne haragudj, de az igazság érdekében meg kell, hogy hazudtoljalak. Csak azért, mert ha valaki olvassa a beszámolódat, akár el is mehet a kedve Saalbachba utazni, pedig azért nem ilyen drámai a helyzet.
Igen, sajnos az idei február nem hozta azt amit általában szokott, és igen, sajnos volt olyan, hogy plusz fokok voltak és így hó helyett eső esett, de ez nem ennek a rendszernek a sajátossága, sajnos sok-sok terep megszenvedte ezt idén (is).
A február Ausztria szerte zsúfolt, az iskolai siszünetek miatt, ami rengeteg családot vonz a sípályákra.
Én azért tudtam különösebb sorbanállás nélkül is csúszni. Persze nem a legpopulárisabb felvonóknál mint a 12er vagy a Westgipfel, de azért lehet találni nem agyonzsúfolt pályákat is.
Azt viszont nem tudom, hogy honnan veszed, hogy decemberben még nincs itt hó, mert ez nem feltétlenül igaz. Ha igaz lenne, nem nyitottak volna ki korábban a felvonók, mint ahogy azt előre tervezték. Arról meg hogy a szezon hogy zárul, majd a szezonzárást követően vélekedjünk. (csak az érdekesség kedvéért; kedd éjjelre kb. 20cm havazást jeleznek előre a csúcsra)
Azt azért jó tudni, hogy a február nem éppen annak javasolt akit zavar ha sok emberrel kell osztoznia a pályákon és a felvonókon. ;)
Viszont szerintem egy 270km-es rendszeren lehet találni kellemes pályákat.
Előzmény: (Nimahu 194030)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.