Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gopass Card

ÜZENETEK (104)Időben csökkenő Időben csökkenő
Visuises
2 élménybeszámolót írt
2
1 hónapja tag
2024.02.26. 15:00
Számodra is meglepetés volt, hogy a Gopassban nem lehet részlegesen visszavonni a fel nem használt bérletet. Nagyon kellemetlen volt. Egy másik városba akartam menni, hogy kaszinóban játsszak, de egyszerűen csak értesítettek róla, hogy nem fogom visszakapni a pénzemet. Online kaszinót kellett keresnem, amely sokféle játékot és bónuszt kínál. És miután rátaláltam a https://kaszinoworld.com/ oldalra, most már élvezem a szerencsejátékot és a nyereményeket. Természetesen óvatosnak kell lenni, és megtartani az önuralmat. Néhány véleményt elolvastam, és azok segítettek nekem kiválasztani a megfelelő kaszinót, és megtanulni, hogyan kell helyesen játszani.
Csaba Pocsai
14 élménybeszámolót írt
14
7 éve tag
2024.01.18. 14:00
Ami nekem nem tetszik a GoPass-ban, hogy több napos bérletből nincs részleges visszatérítés és lemondani is csak egyben lehet. Jellemzően novemberben megtervezem a síeléseket, veszem a bérletet, foglalom a szállást. Ha 5 napra váltok bérletet, de mondjuk Lomnicon a 3. napon a szél miatt el sem indítják a felvonót, akkor nincs részleges visszatérítés.

Egyszer jártam így, azóta minden napra külön veszem a bérletet. Az 1 EU körüli napi bérletár eltérést pedig betudom "biztosításnak", viszont ha 3-4 évenként egyszer a helyszínen kell törölni a bérletet akkor, már én jártam jól.

Különbség %-ban? Kasszánál 69 EU, elektronikusan max 61. De mondjuk én november végén még 49-ért vettem a februári bérleteket.
Előzmény: (Giducki 220018)
supersport dude
243 élménybeszámolót írt
243
17 éve tag
2024.01.03. 12:01
Ha a GoPass oldalán játszol a dátumokkal kiírja pontosan adott dátumon mennyi az annyi.
Mindenképpen olcsóbb előre venni.
Előzmény: (Giducki 220018)
Giducki
1 élménybeszámolót írt
1
3 hónapja tag
2024.01.01. 18:23
A helyszinen joval dragabb %ban kb mit jelent? Februar elejen mennenk gyerekekkel Chopokra, 3 napos berletet vennenk es gondolkodunk megeri e most megvenni vagy raer ott
Előzmény: (zebralevi 216636)
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2023.12.31. 09:31
A csehszlovák beidegződések.
Előzmény: (esslegg 220005)
esslegg
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2023.12.30. 22:24
Egy kevésbé pozitív tapasztalat Gopass-szal, hátha más nem fut bele: Szczyrk-be (Lengyelország) akartunk menni jövő héten, de nagyon kevés pálya megy, így átszerveztük máshová az utat.
Bérleteket Gopass honlapon megvettem online (bankkártyával) és előre, a dinamikus árképzés miatt. A törléssel nem is volt gond, mert a szokásos 1 EUR (5 PLN) díjért vissza lehetett mondani, és a korábban kifizetett összeget feltöltötték a Gopass egyenlegemre - ez nekem nem lett volna gond, mert Chopok-ra járunk rendszeresen egynapos csúszásra, gondoltam, majd ott elhasználom.
Viszont kiderült, hogy a különböző pénznemű creditek (van EUR, CZK és PLN) között nem lehet átmozgatni az összegeket, így csak adott pénznemű jövőbeli vásárlásra (bérlet vagy étterem, ahol elfogadnak Gopass-t) lehet elhasználni. Írtam az ügyfélszolgálatnak is, hátha manuálisan / kérésre átteszik, de udvariasan elutasították (az egyenleg korlátlan ideig megmarad). Ez azért nem túl ügyfélbarát hozzáállás szerintem - eddig alapvetően elégedett voltam a Gopass-os rendszerrel, de ezt nem tartom túl korrektnek, így főleg lengyel vagy cseh bérletvásárlás esetén érdemes körültekintőbbnek lenni.
hasek
7 élménybeszámolót írt
7
4 éve tag
2023.03.20. 10:29
Sziasztok!

Van egy április 30-ig felhasználható, Magas-Tátrába érvényes egy napra szóló gopass-kuponom.
Eladó az adott napijegy ár -5 €-ért.

Akit érdekel, kérem írjon privát üzenetet.
Quarius
63 élménybeszámolót írt
63
16 éve tag
2023.01.03. 13:09
Sziasztok,
Az idei évben Möltall, Ankogel, Goldeck területére megyünk síelni. Gondoltam veszek jó előre jegyet rá GOPASS-on keresztül. Viszont sajnos nem találok olyat, ami mind a három terepre jó lenne. Tudtok esetleg segíteni abban, hogy van-e ilyen jegy? Mölltall és Ankogel van együtt, de Goldeck sajnos nem jár hozzá. Előre is köszönöm a segítséget.
Azolo
8 élménybeszámolót írt
8
2 éve tag
2023.01.03. 11:33
Kinek van tapasztalata a gopass flex retur tickettel.
Egyszeri utra van Fel!es le a Chopok tetőröl vagy tobbszor is lehet..:)
Esetleg lehet olyan is hogy felmèsz èszakról a tetőre es lesielsz a dèli oldalon Majd vissza krupovátol fel Chopokra majd visszacsuszok a deli oldalon...!?
zebralevi
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2022.12.07. 20:44
Az a tapasztalatom, hogy minél hamarabb vesszük meg a bérletet online, annál kedvezőbb az ár. Helyszínen megvásárolt jegy jóval drágább. A sorban állással elveszített időről nem is szólva.
Ha még se tudsz elmenni, vagy rossz idő miatt lezárják a pályákat, akkor átírható későbbi időpontra
(Ha vki pontosabbat tud, javítson ki)
Ha van gopass kártyád, parkolásnál 50% kedvezményt tudsz érvényesíteni, amit nem vernek nagydobra. Hüttében szintén jár bizonyos termékekre valamennyi árengedmény.
Előzmény: (csabi826 216527)
emik
1 élménybeszámolót írt
1
7 éve tag
2022.12.05. 18:34
Utánanéztem, a GoPass síbérlet visszamondható 1 EUR-ért, de csak jóváírják kreditként, pénzt nem adnak vissza.

we would like to inform you that all information about cancellation you can find in General terms and conditions of the Gopass programme or in Business terms and conditions of seasonal products on website gopass.travel. But if you purchase 1-day or multipledays skipass you can cancel it one day before the validity begins till 23:59 for cancellation fee of 1€/skipass in your Gopass account in section My orders or on the day of validity till 11:59 for 5€/skipass. The cancelled amount will be added to your Gopass account in the form of credit. Credit has no expiration date and you can use it for your next purchase of products to Slovak or Austrian resorts via https://www.gopass.travel.
supersport dude
243 élménybeszámolót írt
243
17 éve tag
2022.11.30. 19:29
GOpass válasz:
"Dear,

we would like to inform you that, based on business conditions the multi-day ski passes for ski resort Jasna can by use also in the resort Vysoké Tatry - Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica. But the ski passes purchased for ski resort Vysoké Tatry it is not possible to use in the ski resort Jasna, because ski passes for Jasna are more expensive"
Előzmény: (lovry01 216461)
supersport dude
243 élménybeszámolót írt
243
17 éve tag
2022.11.29. 21:37
Igen van + kényelmesebb is.
Előzmény: (csabi826 216527)
csabi826
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
2022.11.29. 19:04
Hali,
GoPass (Chopok) jegyet online van értelme már most előre megvenni januári dátumra (szállás már fix)? Fog feljebb menni, vagy esetleg ott helyszínen, vagy utolsó pillanatban még jobb áron lehet foglalni?
Van valakinek tapasztalata, hogy működik ez a dinamikus árazás?
Köszi!
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2022.11.24. 10:12
Szerintem az az értelme, hogy a több pályára érvényes síbérlet mindig drágább, mint a helyi. A többnapos az meg mindig kedvezményes. Aztán beveszik a nagy síterep többnapos kedvezményesebbe a kisebb síterepet is. Most aztán innentől számolgass, melyik éri meg Neked.
Előzmény: (lovry01 216461)
lovry01
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2022.11.23. 13:43
Sziasztok,
Erre én is kíváncsi lennék, hogy mi az ökölszabály? Ezalatt azt értem, hogy ha veszek a nagy pályára bérletet (pl. több naposat), de ki akarom próbálni a kisebbeket is (pl.: Lomnicot vagy Csorba tavat), akkor ez így működik?
Köszönöm, ha segítetek!
Előzmény: (hasek 216423)
hasek
7 élménybeszámolót írt
7
4 éve tag
2022.11.18. 09:40
Szia!
Ugyanez a kérdés merült fel bennem is, írtam nekik és a válaszuk szerint (és a honlap alapján is) a Tátralomnicra vett több napos bérlet érvényes Csorba-tóra is, Chopokra nem (viszont érdekes módon a Csorba-tóra vett több napos bérletek nem érvényesek Tátralomnicra).
Előzmény: (zebralevi 216245)
zebralevi
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2022.10.16. 22:06
Sziasztok, nem tudjátok véletlen, hogy ha veszünk egy 6 napos bérletet Tátralomnicra Gopass Cardra, azt tudjuk használni Chopok-on és akár Csorba-tón is? (ha elég lenne 3 nap Lomnicon, átgurulnánk Chopok északra és ott síelnénk le a bérletre megvett fennmaradó napokat) Előre is köszönöm a válaszokat! 🙂
dnorbi
27 élménybeszámolót írt
27
5 éve tag
2021.12.13. 10:02
Sziasztok. A 2 ünnep között, Tátralomnicra mennék síelni. Megvettem a Gopass kértyát, és a bérletet is. Az lenne a kérdésem, hogyan, és hol lehet átvenni, illetve, hogy kell aktiválni. Válaszotokat előre is köszönöm. DN
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.