Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Mantara Vendégház - 6 hálószobás üdülőház a Mátraszentistván Sípark közvetlen közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
GGregory
67 élménybeszámolót írt
67
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2018.02.18. 21:52
Tegnap voltunk Mátraszentistvánon, a fórumban olvasottak miatt lélekben fel voltam készülve a legrosszabbra, de valahogy szerencsénk volt. 9:40-kor értünk oda, de a pálya melletti parkolóba már nem lehetett beállni, az út másik felén lévő parkolóban még rengeteg hely volt. 10:00-kor már csúsztunk a napfényes mátrai pályákon (4, 4B, 5B, 3). A sorok elkerülése érdekében 11:35-kor a hüttéhez mentünk és igazunk volt, 2 perc alatt megkaptuk az ebédet (11:50-kor már kint állt a sor vége a hütte előtt). Délután óriási lett a tömeg a négyülésesnél is, de a nagy csákányosnál kb. fele akkora volt a várakozási idő, így egyre többször azt választottuk (8-10 perc). Délután 2-től a hütte előtt óriási volt a tumultus, így egyre inkább csak a 3-as pályán mentünk, én életemben először bevállaltam a változatosság kedvéért az 1-est is, na ott nem volt tömeg. Érdekes módon érzésre többen mentek a 2-es pályán, mint az 1-esen (pl.: apukák hóekéző kisiskolásokkal). 16:00-kor váltottuk vissza a bérleteket és azt kell mondjam, jó volt. Soha rosszabb sínapot…
A feleségem is tapasztalta a korábban többek által is említett “beakadós sícipő effektet” a négyüléses beszállásánál, de rögtön hozzáteszem, hogy elmondása szerint szuer és kérésére többször is azt választottuk a csákányos helyett. Különben sok állás, vagy probléma amikor mi használtuk nem volt, persze időnként megállt, sőt egyszer tolatott is, de nem volt vészes.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.