Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Bergresort Hauser Kaibling - új, luxus pályaszállás hütték Schladming sípályáinál
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fuxos
65 élménybeszámolót írt
65
8 éve tag
2017.02.01. 10:28
Hauser Kaibling,

"Die Schönste Piste", így hirdetik magukat...és ezzel nem igazán tudok vitatkozni. 2017.01.25.-én sieltünk itt egy teljes napot. Napsütés sok, sok hó, kiválóan elkészített pályák.
A Kaibling 6er és Quattralpina felvonók alatti piros és kék pályákon kezdtük a lesiklásokat. Kezdők, kiknek már van néhány nap sielés a lábukban, is nyugodtan használhatják. Itt-ott van egy komolyabb meredély, de kibírható. Aztán átnyargaltunk a Höfi Express I és II alatti kék pályákra. Szerintem ezek a legjobbak a kezdőknek és kezdő haladóknak egyaránt. Nekem egy kicsit lassú volt, de még mindig élvezhető. A napot az Almlift alatti, valamiért kékkel jelölt pályán folytattuk. A felső részen többször sikerült 90 km/óra felé gyorsulnom (max. 93,8 km :) )....az igaz hogy a hó nagyon gyors volt. (kb. -5 fokos hőmérséklet)
Délután átrándultunk egy órácskára a Planaira.....erről nem írok, majd jövőre, amikor részleteiben is megsieltem. :)
Mindent összefoglalva...fenomenális nap és egy újabb kedvenc síterep. Néhány megjegyzés:
1. Knappelhüttét nem kihagyni. A Höfi Express I bergstationjánál van.
2. Délután mindig a piros pályákat keresem. Azok sokkal kevésbé vannak lesielve mint a kékek. Azokat legkésőbb délig szétekézik a gyakorló sielők.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.