Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Bergresort Hauser Kaibling - új, luxus pályaszállás hütték Schladming sípályáinál
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szilvásgombóc
108 élménybeszámolót írt
108
14 éve tag
2017.12.14. 15:44
Hirtelen felindulasbol tegnap kiugrottunk egy napra
Napos forma volt az elorejelzes + a viszonyokra is kivancsi voltam.

Nem konnyu a ket hettel ezelottihez hasonlitanom, annal jobbat nem igazan tudok elkepzelni :)

A hegyen kb 10cm friss ho, de azert meglatszott a hetvegi/hetfoi melegfront hatasa, foleg az also reszeken.

Az osszes lift es a palyak 90%-a uzemelt, azonban a kozepallomas alatt reszek tenyleg nem voltak valami jok. A kokemeny tomor hoalap + kissebb jegdarabkak, csak 2x probaltuk meg.
kb 1500m-ig viszont teljesen rendben voltak a palyak.
Szelcsend, delelott bujkalt a nap, deltol vegig tiszta egbolt, szikrazo napsutes -4/0 fok, szoval telitalalat.

Volt nehany kocsi a parkoloban, de egesz nap nulla varakozas. Volt amikor 3an csusztak elottunk, de megalltunk fel percre amig leertek, hogy csak a mienk legyen a palya :) Nem ertem miert nem siel senki sem karacsony elott :)

650km oda-vissza, de ugy szalltam ki este 9-kor a kocsibol, hogy nem bantam meg :)

A tiszta idoben egy jo geppel biztos szuper kepeket lehetett volna csinalni, nekem nehany mobilosra futotta.
Erkezes
a tomeg :)
20171213-132533.jpg
20171213-132550.jpg
20171213-132602.jpg
20171213-140808.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.