Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Poprád és környéke - Svit, Lopusna
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Poprád és környéke - Svit, Lopusna
2005.01.13. 09:28
Szia Ich..!
Svit Poprád ipari övezete, szinte összeépült Popráddal. Ha a Magas Tátrát céloztátok meg akkor az itt kezdődő látvány el fog keseríteni benneteket, mert tudomásom szerint Gerlachov és Tatranska Polianka települések környékén okozta a legnagyobb pusztítás a vihar. Ez nem lebeszélés, csak készüljetek fel erre a látványra. Tehát ha Svit településen lesz a szállásotok, akkor naponta kocsival kell felmenni a Tátrához, vagy ha nem akartok autózni, akkor be kell menni Poprádra a vasútállomásra, onnan indul az "Elektricska" amivel fel tudtok menni Ó-Tátrafüredre majd innen vagy Csorbató vagy Lomnic irányába, egyébként Tátrafüreden is lehet síelni és szánkózni.
A szállásfoglalásról annyit, hogy ha online nem lehet lefoglalni a helyet, akkor nyugodtan telefonon megteheted. Nem tudom tudsz-e Oroszul mert azt jól megértik a szlovákok mert rokon nyelv, de ha fiatalabb vagy akkor nem valószínű hogy Te ezt a nyelvet tanultad az iskolában, de a német vagy angol nyelven való foglalás biztosan sikerül, mert általában aki lakás, panzió kiadással foglalkozik az valamilyen más idegen nyelven is beszél. Még eg tanács Én is kerültem már olyan szituációba, hogy nem tudtam szállást intézni, mert nem tudok franciául, viszont az ismeretségi körömben van olyan aki a szállást és a hozzá kapcsolódó kérdéseket lebeszélte a szállásadóval. Szerintem egy kis kreatívitással meg tudod oldani a problémát, ha nagyon nem sikerülne akkor kérlek keress meg e-mailon (A fórumban a Nevemre kattintva megtudod a címem) minden fontos adattal, mert vannak Szlovák ejtőernyős barátaim akik tudnak magyarul és az Ő segítségükkel lehetne intézni valamit. (jan 29-től nem leszek itthon, mer Mi is síelni indulunk, de Mi a Schnalsalt választottuk.)
Sok havat és kellemes időtöltést kívánok!
Üdvözlettel Eje!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.