Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Lackenhof am Ötscher
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Pension Panorama - pályaszállás Lackenhofban, 30 méterre a sípályáktól
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tsrt
121 élménybeszámolót írt
121
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Lackenhof am Ötscher
2017.02.01. 14:06
Sziasztok!
Január 28-30. között három napot töltöttünk a régióban. Szombat, hétfő Ötscher, vasárnap Hochkar. Lackenhofban laktunk ( kirchenwirt-lackenhof.com ), korrekt hely, megfelelő ár/érték aránnyal. Három nap, csodálatos napsütés, kiváló körülmények. Szombaton mire odaértünk, már csak a legfelső, húzós lifteknél lehetett parkolni, viszont innen csak 2 méterre van a pálya. Hévége lévén és a telített parkolókat látva tömegre számítottam, de 1 percnél soha sem kellett többet várakozni egyik liftnél sem. A pályák állapota is megfelelő volt egy-két rövid kivételtől (pl.:3-5 közös felső szakasza) eltekintve. A 8-as valóban kellemes kis pálya, de mindig itt vannak a legtöbben, rengeteg tanulót kell kerülgetni. A 7-es szintén jó, bár a vége unalmas. Leginkább a 2-es pálya tetszett, nagyon jókat lehetett "csapatni", kevesen is használták. A 3-4-es kombó is jó, de a 3-as felső része szombaton -mikorra mi odakerültünk- már nem volt túl jó állapotban. A 4-es önmagában is élvezhető, bár rövid és bűne, hogy csak húzós lift szolgálja ki. A kék 6-os egy egyszerű rövid, sajnos szintén csak húzólifttel használható. Hétfőn szabadon válogathattam a parkolók között, a pályákon a 8-ason kívül csak elvétve voltak sporttársak. A 8-ason sok iskolás csoport kígyózott a tetejétől az aljáig, ezért csak a reggeli bemelegítéskor használtuk, illetve a nap végén mikor visszacsúsztunk a parkolóhoz. Közte besíeltük az egész rendszert (kivéve 9-es) beleértve a két feketét is. Most a 3-5 felső része is hibátlan állapotban volt. A két fekete közül az 5-öst éreztem meredekebbnek, viszont ez nagyon széles és egyenletes lejtésű. Nekem az 1-es jobban tetszett, ennek a közepén van egy erősebb rész (kb. a lift alatt), utána viszont szinte kékké szelídül. Szóval a körülményekkel nagy szerencsénk volt, így azt mondhatom -már csak a relatív közelsége miatt is- két-három napra jó választás.
IMG-20170128-135807-HDR.jpg
IMG-20170130-102153-HDR.jpg
IMG-20170130-113537-HDR.jpg
IMG-20170130-113540-HDR.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.