Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

síelés térdszalag műtét után

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
hoBs
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.04.03. 13:49
Különböző erősségű térdrögzitők vannak. Az enyém két oldalán erős fémlappal stabilizálja a térdem, ami -szerintem- majdnem teljes mértékben kizárja annak esélyét, hogy a térdem oldalra kimozduljon.
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.03.09. 19:22
Egy ilyen térdstabilizáló mennyire jó a megelőzésre?Mert gondolom,egy nagyobb bukásnál nem bizos,hogy mevédene egy esetleges szalagszakadástól?!
skate
3 élménybeszámolót írt
3
20 éve tag
2004.03.09. 13:51
Sziasztok! Nekem ugyan "csak" 6 hét gipszbe került a szalagszakadásom, de jobb külső szalag sérült. Nyáron múlt egy éve, nekem Genu-syncro fedőnevű térdstabilizálót írtak föl sportoláshoz. Gondolom, másik szalaghoz másik herkentyű jár.
Minden mást térdvédő nélkül csinálok már, sielni még nem mertem nélküle, de így fel se tűnik. Van aki sérülés megelőzésére viseli sieléshez!
Úgyhogy hajrá! Skate
Melinda
4 élménybeszámolót írt
4
21 éve tag
2003.02.24. 14:52
azóta hogy van a haverod?
még mindig síel?
csak azért mert a baráti társaságban is van valaki aki hasonló dilemmával küszködik.
Síelni vagy nem síelni? ez itt a kérdés....
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.21. 09:38
Nekem egyik cimborám térdét farigcsálták rendszeresen:kapcsok, csavarok stb.
Ettől függetlenül síelt, de tényleg óvatosan.
Úgy oldotta meg, hogy tényleg rögzítette tépőzáras protektorral, illetve vett egy Big-foot-ot, és avval nyomatta először.Persze a doki a haját tépte. (Mármint a sajátját!) (A rövid léc mindenképpen ajánlott.Csak úgy öregesen .-) )
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.10.31. 12:42
Szia Laci,

nem tudom, mi a jó, de a tesóm is plasztikázva lett. Egy szezont kihagyott, de csak azért, mert a két műtét között 7 hónap telt el. tavaly már kisebb túrákon részt vett, pl. Donovalyban.
Engem éppen most szerdán (okt. 24) operáltak :)) , de "csak" porc volt. Én nem hagyom ki ezt a szezont!!!
Szerintem menj biztosra és vegyél tépőzáras protektort! Sokat számít. Ja, és csak óvatosan! :))

Árva Péter
bucimaci
5 élménybeszámolót írt
5
22 éve tag
2001.10.12. 18:51
Szasztok, most műtötték a térdem egy sportsérülés miatt, de nagyon szeretnék még síelni. Az orvosom szerint a télen már nyugodtan sízhetek, de jó lenne, ha valaki megerősítene ebben, akinek hasonló problémája volt. Milyen rizikója van a dolognak?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.