Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Telemark

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Telemark
2017.10.20. 09:12
Legközelebb köszönj rám, hasonszőrű jóembert megismerni a felszereléséről! :) Tudod, a kezdő telemarkost az utcán az különbözteti meg a normális síelőtől, hogy küzd az össze-vissza lógó rúgós-kábeles kötéssel, amivel nem tud mit kezdeni.
Jó kis bolt, szerintem Budapesten egyedüli választékkal ebben a témában. Jókora türelemmel segítettek összerakni a cuccot. Persze vadi új felszereléseket árulnak máshol is, de a többszázezres indulást el akartam kerülni. A gyári billenős sarokemelős támasz van, de jó így. (Gondolom én, míg ki nem próbálok egy másikat.)
Kedv bőséggel! Szabadidő már nem annyira, de jó lenne találni valami alkalmas időpontot. Nem hiszem, hogy Kaprun környékére idén eljutnék, pedig nagyon szeretnék. Erősen csábítják az embert Stani folyamatos beszámolói is, meg Geri üzenete is (itt köszönöm a biztatást!), de idén nem látok rá reális esélyt.
Viszont le kéne porolni a Targát, úgyhogy ha úgy alakul, hogy elindulnál valamerre, szólj, aztán meglátjuk!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.