Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boardos kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Boardos kérdések
2018.01.02. 17:20
Amíg tanul, nem állítja élre, ha már élen kanyarodik, akkor haladó. Arra a pár napra értelmetlen puha lapot venni. Félreértés ne essék! Nem abban akarok veled vitatkozni, hogy melyik lapot lehet könnyebben élre állítani (bár szerintem nagyon puha lappal nem lehet ívet húzni) És abban is igazat adok , hogy egy kezdőnek rövid puha lappal hamarabb lesz fordulási élménye. Én csak azt nem látom be, hogy arra a pár napra miért vegyen egy kezdő puha lapot, ha nem ugrálni akar. Nagy dolog, kezdetben nem élen kanyarodik, csak csúsztatja.Nekem kemény lapom van - a normálnál egy kicsit keményebb - és nem vagyok kezdő, de már én sem rakom élre a dezkát, kényelmesebb, ha csak csüsztatom (pontosan azért, amit mondtál, hogy élen kanyarodjon erősebb terhelés kell, és én már öreg vagyok) Persze más az ábra, a bérelt lappal kezd, akkor mindig a megfelelőt választhatja. Igen, akkor elsőre én is rövid puha lapot javaslok.
Előzmény: (PoLizei 197606)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.