Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik a legjobb hely Lengyelországban?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Janóbátyó
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik a legjobb hely Lengyelországban?
2005.11.22. 20:21
Mint, ahogy láthatod, egy másik fórumcímben nem véletlenül, Szczyrkről és Korbielowról érdeklődöm... Szerintem Lengyelország legjobb síhelye Szczyrk!!! /nem kissebítve Zakopánét, de ott túl sokan vannak, és csak a Kasprowy pályái nyújtanak igazi síélményt.../ Kelet-Közép-Európa legjobbika lehetne, csak a Chopok fogja megelőzni amennyiben összekötik újra az északot és délt... Én, vagyok annyira öreg síelő, hogy még nem egyszer jöttem mentem az észak és dél között, és nem gyalog, mint az elmúlt években, hanem a kétüléses /oldalülős kistetős/ felvonóval... Visszatérve Szczyrkhez, nagyon kitűnő adottságokkal megáldott síhely, ahol egy hármas pályarendszert lehet síelni, természetesen jó helyismerettel rendelkezőknek... Először irány a kétüléses francia felvonó, átszállással a Skrzyczne-re, /jó FIS pályán vissza.../majd újra a csúcs, ahonnan a zöld 3-on át a Male Skrzyczne-re... ahonnan vagy Czyrna, vagy Soliskoba vezet az út...ahonnan a harmadik rendszerre Salmopolba indulnak a felvonók... itt a piros 11-es pálya a legjobb... Kedvencem volt még a símentőháztól /Hala Skrzyczenska/ piros 7-es hullámos pályája Salmopol-ba, ill. Czyrna-ba a fekete pálya Bienkula felé...
Nosztalgiámnak vége..., balesetmentes, jó síelést az idényre mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.