Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Salomon

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Digifotos
67 élménybeszámolót írt
67
15 éve tag
2014.09.18. 21:02
Salamon streetracer 10 155 cm sc 122-66-102 r 11.1
sí lécet keresek ha valaki tud segíteni előre is köszönöm
vagy nagyon hasonló típust
Joanna
1 élménybeszámolót írt
1
9 éve tag
2014.09.18. 15:30
Sziasztok!
Van nekem egy Salomon kabátom, amivel kapcsolatban volna pár idióta kérdésem.
Képeket ide töltöttem fel:
https://picasaweb.google.com/wshc01/SalomonKabat?authkey=Gv1sRgCKyOqP2uiIPQFA

-Síkabát ez? Mert fazonra akár az is lehetne, de a felső anyag lyukacsos, nemigen vízálló, meg az oldalzsebei nem is cipzárosak. :(

-Eredeti vajon? Szerintem igen, de két apróság elbizonytalanít: Az actiTHERM logó hímzése az ujján elég hibás, bomlik szét, meg nem is szép, keszekusza. Persze lehet, hogy ez ennek a vastag lyukacsos anyagnak is köszönhető, hogy nem lehet normálisan hímezni.
A másik, ami mégjobban elgondolkodtat: sehol nem lelem a neten.
Oké, hogy nem valami új darab, de akkor is, hasonlót sem találok sehol, e-bayen sem. (Egyet találtam, ami legalább fazonra, szabásra ilyen, de az cipzáros zsebű meg softshell vagy olyasmi az anyaga).
1997 és 2006 közti lehet, mert Adidas cimke is van benne, és a Salomon ekkor bútorozott össze az Adidassal. De mást nem tudtam kideríteni, pedig rengeteg időt töltöttem el vele. Mostanra már nagyon kíváncsi lettem.

-Valaki tud róla mondani bármit?

Köszönettel:
Anna
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2010.02.03. 22:28
Helló Boboo!

Az Aero S az Aero (allround-cross) család belépő modellje, az Aero X a top. Hamis lécekről még nem hallottam, de a Salomonnál tényleg voltak utógyártott lécek, szerintem nem rosszabbak, mert Ukrajnában és Romániában is ugyanolyan gépsorok vannak. Most olvastam a HVG-ben, hogy Németországban az idén eladott lécek 75 százaléka(!) Kínában készül. Nem piti, tényleg nincs messze, hogy kínai legyen az autónk is.

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (Bobooo 82460)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.02.02. 09:32
Hamisnak nem hamis, de van jópár olyan salomon léc, ami nem található meg a katalógusokban, amolyan "aftermarket" cuccok, amelyeket valahol még gyártatnak, más dizájnnal, olcsóbban.
Jó pár ilyen Salomonnal találkoztam, pl. a Streetracer léceket gyártották még Romániában és Ukrajnában is annak ellenére, hogy a széria hivatalosan már kifutott.
Előzmény: (Bobooo 82783)
Bobooo
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.02.02. 09:25
Szia

Köszönöm a segítséget, de sajnos ezt az oldalt néztem már de nem találtam meg rajta azokat a típusokat. Két éves de nem használt lécekről van szó, a hátulján van egy matrica miszerint 07/08-as. De ilyen színű (részben piros), és feliratú léceket sehol sem találtam a neten. Létezik, hogy hamisítványok lennének? Egyáltalán van-e ilyen léceknél(hamis)? A talpán sincs semmilyen felirat, szimplán fekete.

Előre is köszönöm a további segítségeket!

Üdv Bobooo
Bobooo
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.01.31. 12:19
Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem találtam semmilyen információt, leírást 2007/2008-as salomon modellekről. Olyan kérdésem lenne, hogy milyen terepre valók, illetve mi a különbség az aero illetve aero S között (mindkettőn van egy X is ez nem tudom hogy beletartozik-e a típusnévbe). 165 centi hosszúak 112/69/95- ös méretűek. Az S-esre az is rá van írva, hogy hibrid technology.

Előre is köszönöm a segítséget!
Bobooo
ferci
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.12.26. 13:19
Köszi! valóban prolink csak elírtam :-)). Akkor megmarad tartalék lécnek, vagy majd lesz vele valami.. üdv Tamás..
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.25. 16:48
Inkább Salomon Prolink exps léc lesz az.
kb. 10-12 éves hagyományos modell, eladni nem tudod, mert már senki nem vesz ilyesmit, használni, hát, ha megelégszel vele, akkor OK.
ferci
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.12.25. 12:22
Sziasztok!

Kaptam a mult héten ajándékba a külföldről hazaverődött barátomtól egy salomon proline exps lécet. A helyzet, hogy semmi infót nem tudtam róla beszerezni. Ha tud valaki róla infót írja már meg, mert nem tudom, hogy megtartsam e magamnak, vagy eladjam.. ( én elég amatőr szinten síelek csak azért..:-)) Köszi, Tamás..
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.