Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Limba-nál foglalt-e már valaki?

ÜZENETEK (23)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szeleta
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2008.03.29. 01:50
A szállások rendben vannak, a Limbások segítőkészek. Viszont alaposan tájékozódni kell, hogy pontosan hol lesz a szállás, mert hajlamosak máshová tenni a térképükön a szállást, mint ahol valójában a végén lesz.
A szállásadók korrektek, segítőkészek.
pube
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2008.02.08. 16:09
Nyáron foglaltunk náluk Chopok-Jasna-n szállást, maximálisan segítőkészek voltak, a szállás is rendben volt. Csak jót tudok róluk mondani.
VCsaba
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2008.02.08. 12:29
Csak jót tudok írni Limba-ról. Minden kérdésemre válaszolt, amire nem tudott azt tudatta. Üdülés végén e-mail-ben érdeklődött tapasztalataimról. Vendéglátók rettentő kedvesek voltak, minden kérésünket teljesítettek (más kaja, mint menüben, külön asztal, helyi ital kínálása, hólánc javítás) kérés nélkül külön szobát kaptunk, gyerekünk egyedül volt egy három ágyásban - ami egyébként hármunknak járt volna - feleségemmel meg egy kétágyasban voltunk. Termesztésen nem kért többet pénzt, mint, ami Limba Voucherén szerepelt.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.02.21. 10:57
mi is megjöttünk:)))
rendben volt minden,az apartman szép,mindennel felszerelt volt,a háziak csak szlovákul beszéltek -de ettől függetlenül kézzel-lábbal ugyan de nagyon segítőkészek voltak-
szóval bevált a limba-de következőnek már kihagyjuk,nélkülük is lehet és sokkal olcsóbban:))))
Vivi
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.01.31. 13:42
Mi is most voltunk kint Taléhoz közel és a szállással és ellátássalrendben volt minden.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.01.30. 19:46
hali,na nekem megvolt az első limbás élményem.csak pozitívat tudok írni róluk,minden zökkenőmentesen történt szerencsére.egyetlen probléma a nyelv volt,mert a háziak semmilyen nyelven nem tudtak a szlovákon kívül,úgyhogy volt nagy Activityzés:) Úgyhogy én csak ajánlani tudom,szerintem jövőre is náluk keresek házat.Üdv.
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.30. 16:04
szerintem az lehetett a gondjuk, h bár szerződésük van a házak tulajdonosaikkal, nagyon sokszor előfordul, h nem a limba-n keresztül foglalnak emberek (amit meg is értek, mert egyszerűbb közvetlenül a házaiakkal bizniszelni), és gondolom, ilyen esetben a limba nem látja/nem tudja, h mikor ki száll ott meg... az ő rendszerük azt mutatja, h szabad, kiadják, és aztán kiderül, h mégsem az... persze, ez nem magyarázat arra, h miért nem kommunikálnak egymással...
nekem is sok ismerősöm van, akik limba-n keresztül foglaltak, senkinek szerencsére nem volt gondja, de szinte mindegyik tudott adni névjegykártyát a tulajdonostól, h legközelebb kerüljék ki a "közvetítő irodát", mert akkor egyenesen a tulajdonos zsebébe kerül a pénz....
persze, nem árt, ha az ember beszél szlovákul :) ebben nekem szerencsém van :)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.01.27. 00:24
sziasztok.én is a limbánál foglaltam,most indulok 5 óra múlva chopokra,remélem este a szállás is meglesz,mert most kicsit megilyedtem ahogy olvastam a hozzászólásokat.na majd meglátjuk.Üdv mindenkinek
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.01.26. 20:45
köszi megint a sok hozzászólást:-)
már lefoglaltam a szállást ,át is utaltam a pénzt,így marad a limba ,és vagy jó lesz vagy nem-
az ügyintézésnél kedvesek voltak,még tudtak magyarul:)))))
majd ideírom milyen volt ha megjöttünk....februárban esedékes ...
szaszi
38 élménybeszámolót írt
38
19 éve tag
2006.01.26. 08:48
Sziasztok
Tegnap egy e-mailben kértem szállást a HEPEX-en keresztül jövő hétre, ma már utalok. Ennyit a HEPEX-ről és Köles Józsefről. Ezt nektek köszönhetem és hogy olvastam a fórumot.
szaszi
petyka20
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2006.01.25. 13:38
Köszi, minden kívánságom így teljesüljön...
petyka20
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2006.01.25. 09:27
Nincs ennek a HEPEX-nak vmi honlapja?
Szilágyi Á
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.01.25. 09:15
Szia Anci!
A Limbával kapcsolatban nekem sincsenek jó tapasztalataim és ilyen infókat másoktól is hallottam.Az idén már a második hosszú hétvégét foglaltam le a HEPEX-en keresztül és minden OK volt. Az iroda vezető beszél magyarul, Köles József, tel:+421-35-77-13-146 Emil:hepexck@hepex.sk Üdv
sysy73
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.01.24. 10:42
Sziasztok !
Én is szerettem volna foglalni még ősszel, de válaszra sem méltattak :(
Visszajött a jelzés, hogy olvasták az emilt, de válaszra már nem méltattak .
Havas Gyula
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.01.23. 17:51
Szeretném előrre bocsájtani,hogy tavaly 2004-/2005-ben minden sikeres volt ezért választottam idén is ugyanazt a szállás és ugyanugy a Limba szállásfoglalón kerestül.
Idén novembeben kiválasztottam egy januári hosszúhétvégét a Limbán kerestül lefoglaltam 4 kétágyas szobát előleget átutaltam majdnem 80e Ft-t , kimentünk jauárban siellni 2 ½ napos bérleteket megvettük. Pályazárás után irány a szállás Voucher a kezünkben. Szálláson közlik, hogy nincs hely ez ők novemberben jelezték e-mailban a Limbának ők már nem is utalták tovább a foglalót. A limba telefonon üzenetrögzitő volt, Vizkeresztkor az egész Tátrában nemhogy négy szabadszoba de egyse volt.
Hétfőn reklamáló e-mail, kérjük vissza a befizetett pénzt és a fel nem használt sibérleteket valamint az utiköltséget., idáig a Linbánál tudtak magyarul, innentől a válasz már angolul jött amiben sajnálkoznak és megigérték, hogy a befizetett előleget visszautalják. Azóta se pénz se válasz az angol nyelven írt e-maljaimra. Ez már két hete történt. Lehet,hogy Pozsonyba kell mennem üvöltözni???
DHR
34 élménybeszámolót írt
34
20 éve tag
2006.01.12. 11:35
Mi nyáron foglaltunk rajtuk keresztül szállást Szlovákiába, és ősszel Prágába. Simán ment minden és tök jó szállásaik vannak.
gomez
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.01.09. 11:09
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz! Minden gördülékenyen ment a limba-val. Most foglaltunk szilveszterre szállást az utsó pillanatban. Olyan rugalmasak voltak, hogy még el sem faxoltam az átutalási bizonylatot, de már küldték a vouchert mailben.
A szállás is korrekt volt, egyezett a leírással. Házigazdik is normálisak voltak és pár borovicska után már meg is értettük egymást ;)
anci
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2006.01.04. 11:20
Köszi a válaszokat:))
Szép telet mindenkinek :)
Gyöngyusz
9 élménybeszámolót írt
9
18 éve tag
2006.01.04. 09:06
Mi is foglaltunk már a Limbánál szállást és teljesen meg voltunk elégedve vele. Minden rendben ment. A cégnél tudnak magyarul is, tehát tudtunk beszélni velük telefonon. A szállásadónk viszont nem tudott semmilyen nyelven az anyanyelvén kívül, de hívott segítséget a szomszédja személyében, aki viszont magyarul beszélt. Tényleg jó kis szállásaik vannak, és elérhető áron.
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.