Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Osztrák autópálya tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Osztrák autópálya tapasztalatok
2018.04.04. 09:27
Húsvét előtt voltunk az S6 - S36-on, oda vissza. Elméletileg 130 a megengedett sebesség, de van pár hely, ahol átterelnek a másik oldalra. Itt elég hosszan 2x1 sávos lesz, narancssárga terelővonallal. Kint vannak a 80-as táblák és muszáj betartani, mert a kis kézi mérővel állnak a kb 20 cm-es narancssárga terelő csíkon a rendőrök és ellenőrzik a sebességet.
Visszafelé 8 fok és elég esős idő volt. Nem tudom mennyire szoktátok komolyan venni azt a 100-as ill. 80-a sebesség korlátozó táblát, ahol havas, csúszós, esős, ködös időben kiegészítő jelzés van a tábla alatt. Az egyik szakaszon azt vettem észre, hogy lelassult a forgalom. Gyanús volt, és külföldön nem szívesen vágtázok el a helyiek konvolya mellett, ezért én is 100-as tempóval besoroltam közéjük. Aztán látom, hogy az egyik felhajtónál áll keresztben egy police feliratú autó, az esőben az első ablak letekerve és a kis kézi mérővel ellenőriznek. Gondolom csak ezt ellenőrizhették, ugyanis két elég közeli telepített sebesség mérő között voltunk.
Szóval a sebességre figyelni!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.