Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Két kérdés: 1. Autópályamatrica 2. Martin környéke

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
noistessi
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.02.01. 13:30
Vivi!
Matrica autóutra kell. Kerülni lehet Martin felé, ha nem mész el Zvolennél Nitra felé, hanem Besztercebánya felé veszed az útirányt, talán a 69-es úton, Besztercebánya után pedig egy hegyi úton lehet átvágni. Én most voltam arra, kipróbáltam, de nagyon rossz az az út, tiszta jég, szóval nem éri meg arra menni.
Martin előtt van 3km-el van Jasenska Dolina. Rövid pálya, kultúrált felvonók, kezdésnek tökéletes, utána lehet menni Martinba. Teljesen kezdőknek nem túl jó választás az elején, a felvonók elég nagyot rántanak, de a pályák nekem nagyon tetszenek. Hétközben viszont előfordul, hogy nem megy mindegyik felvonó.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.02.01. 07:52
150 korona a matrica és 10 napra érvényes.Valóban nem túl sok helyre kell de nem érdemes kerülgetni. Amennyiben megcsípnek,hogy nincs matricád a Szlovák rendőrök nem túl barátságosak a Magyarokkal.Tisztelet a kivételnek mert már találkoztam ilyennel is.
Szerencsés A.
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2006.01.31. 16:31
Én csak annyit tennék hozzá, h úgy tudom, Szlovákiában nincs autópálya, csak autóút - ezekre viszont szakaszonként valóban matrica kell, amit sajnálatos módon az út mellett található benzinkutaknál nehezen beszerezhető... Már volt rá példa, h blicceltünk, ugyanis képtelenség volt matricát venni....
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.01.31. 15:37
Csak autópályára kell matrica (az meg nem sok van arrafelé, zólyom-besztercebánya, Lipószentmiklós környéke és a Vág völgye), Martin környékén jó pályák: Martinske Hole, Jasenska Dolina, Malino Brod (Ruzomberok), Kubinska Hola, Vratna,
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2006.01.31. 14:44
Szerintem a Szlovakoknal csak azert van autopalya matrica, hogy a magyaroktol legyen egy kis plusz bevetel. Pl. Brno(Csehorszag) es Pozsony kozott eloszor Pozsonyban tudtam matricat venni. Cseh oldalon es a Pozsony es Szlovak-Cseh hatar kozti kutaknal egyszeruen nem arultak. Ez azert erdekes.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.01.31. 14:32
Rendes közútra nem kell matrica. Autópályára és autóútra néhol igen. Az is igaz, hogy ezek a szakaszok kikerülhetőek, de ha nem akarsz ezzel bajlódni, akkor inkább vegyél matricát, ami olcsóbb mint nálunk.
Vivi
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.01.31. 13:48
Sziasztok !
Két kérdésem lenne. Az egyik, hogy úgy tájékoztattak a parassapusztai pénzváltónál, hogy az autópálya matrica kell az autóútra, illetve a rendes közútra. Igaz, vagy sem?
A másik, hogy úgy néz ki jövő héten megyünk síelni Martin felé és szeretnék pár jó ( nics nagy tömeg )közepes ( pl. Talé )sípályát, melyeket esetleg meglátogatnánk
Előre is köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.