Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Rohace / Rohács - Spálená Dolina
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ec0ren
13 élménybeszámolót írt
13
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Rohace / Rohács - Spálená Dolina
2012.01.04. 17:41
Karacsony utan voltunk Zuberecben 3 napot sieltunk. Hobiztos palyat akartam es nem csalodtunk. A palyak szinte egesz nap arnyekban vannak, klassz ho volt, az utolso nap esett is par cm friss ami jot tett. Minden palya jo minosegu volt, par kemenyebb/jegesebb resz volt de a nagy reszet ki lehetett kerulni, nem volt tulzoan zavaro. A felvonoknal delelott sokan voltak (5-10perc), delutan 2-tol mar egeszen flottul ment ami az unnepek kozott azt hiszem jonak mondhato. Magyarokat alig lattunk, leginkabb szlovakok es lengyelek voltak. Ennel fogva magyarul nyilvan egyaltalan nem beszeltek, angolul kicsit nehezkesen de azert ment. Osszessegeben nagyon jol ereztuk magunkat, kozephaladonak mondanam magam es 3 napra kivalo, izgalmas palya volt, hosszabb idore mar lehet, hogy untam volna - azert nem egy oriasi palyarendszer var itt. Talan messzinek tunik de 4 ora alatt lazan odaertunk Budapestrol, igaz keso este mentunk. A szallasunk egyszeruen szuper volt, csakugy a kaja, ahogy lattam sok vadiuj fahaz all a falu szelen. Vegul pedig az arak szerintem egeszen baratsagosak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.