Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Keresztszalag szakadás - segítsetek nekem!

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.04.19. 15:48
Persze mindenképpen az orvos diagnózisa és javaslata a mérvadó, az biztos, hogy keresztszalag problémáknál nem nagyon szokták erőltetni a műtétet.
bono82
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.04.19. 09:08
Köszi Agent!

Ez azt jelenti, hogy nem valószínű a műtét, nem kell egyből megijednem, hanem lehet, hogy csak erősítenem kell a lábaimat? Ez jó hír! :-)
Egyébként már bejelentkeztem a dokimhoz hétfőre, de addig is kicsit be voltam kakilva.
köszi
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.04.18. 18:05
Nekem volt egy teljes beső-részleges kereszt szakadásom, majd később egy részleges kereszt szakadás-nyúlás (saját diagnózis:-)) Éreztem, hogy teljesen instabil a térdem (nyújtott lábat oldalirányban feltettem valamire és ellazítottam már csúszott is ki a sípcsontfej a térd alól érzésem szerint), aztán elkezdtem nagyon akítvan futni és biciklizni, erre a szezonra jobb lett mint volt, komolyan.

Lényeg az, hogy a szalagok lazák és vékonyak lehetnek ilyenkor, ezért egyszerűen erősíteni kell az izületet a fentebb említett sportokkal, de szerintem jó rá akár az úszás, aerobic, vagy egyáb sport is.
bono82
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.04.18. 12:57
Sziasztok!

Egy évvel ezelőtt elszakadt a keresztszalagom síelés közben, meg is műtötték, és most újra szétcsúszik elég gyakran a sípcsontom és a combcsontom. Olyan, mintha megint elszakadt volna, vagy ilyesmi. Mit tegyek? Egyébként volt egy nagyobb esésem, de akkor nem tűnt olyan komolynak, viszont mostanában elég instabil a térdem. Kicsit tartok egy újabb műtéttől. Ha van bármilyen ötletetek, írjátok meg, légyszi! - Nóra
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.