Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ukrajna
Bukovel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sütő Róbert
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bukovel
2018.02.15. 08:11
Hi! Mi tegnep (02.14) jöttünk haza bukovelböl. Már 10 perc utazás után, a H09 es úton belefutottunk egy rendőri ellenőrzésbe. Az út szélén van egy Stop tábla. A papirok átadása után bevittek egy épületbe, ahol hárman voltak. Meg kellett fújnom egy digitális szondát. 0,25öt mutatott. Ez érdekes, mert idén, még nem ittam egy korty alkoholt sem. Itt elkezdődött az alkudozás...
1000 eurorol indultunk. Leengedte 100 € ra. Mondom,nincs euróm, és nem ittam. Akkor elvisz bankautomotához.
Mondom nincs pénzem, és nem ittam. Akkor forintot adjak. Mondom nem ittam.akkor viszont nem álltam meg a Stop tábla vonalában!
Természetesen megálltam.
Az 1000 hrivnya lesz.
Mondom összesen 400 van nálam.
Oké, az is jo lesz.
Kezetfogtak velem, és jó utat kívántak...
Természetesen a párom nem jöhetett be velem, nehogy tanúskodjon. Szóval a lényeg, hogy vélt, vagy valós indokkal, de minden képpen meg fog büntetni. Ha hősködök, még neki is estem volna az ajtófélfának..
És az ukrán határon is fizetni kell.
El várják a kv pénzt.
Egyébként bukovel csodálatos hely. Remekül kiépitett, nyugati szinvonalú sípálya. Az éttermekben németül nem beszélnek, egy két felszolgálló valamit angolul.
Az ételekkel mellé lehet nyúlni.
Én kértem nemzeti ukrán levest, gondoltam csak jó lehet. Hát tévedtem... cékla leves, majonézzel, fokhagyma krémme.
A chicken hamburgerben csirke máj volt, a másikban valami moszatgombóc hús helyett. Szóval ne étlapról rendeljünk.
Az utak 80 százalék fel lett újítva, 10 százaléka magyar minőségű, 10 százaléka járhatatlan. De világosban, száraz úton nem probléma. Gyöngyösről, románián keresztül 8 óra az út. Tankolás ukránban: 290 és 320 között lehet 95 öst kapni. Húsz liter helyett belement 30!
És előre kellett fizetni, különben nem tankolhatunk.
Az ukrán határon neppereknél tudunk váltani péntz, 10 forintos áron
Mi a Bella vista szállodában voltunk.
Van magyar alkalmazott, wellness és étterem. A tisztaság, és a kiszolgálás kiválló. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
3 napos síbérletet lehet venni kedvezményesen. H-p 720, Sz-v 780 Uah
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.