Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Olcsó apartman sípálya közelében (Bükk, Mátra)

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
MayFlower088
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.10.14. 15:56
Bárcsak el tudtatok volna utazni tavaly...biztos jól éreztétek volna magatokat...Ő szeretett volna. Tudom.

De talán majd egyszer.
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2006.12.08. 14:12
Még nem síeltem idehaza, de csak ajánlani tudom az Internet és a kereső programok adta lehetőségeket. A Mátrában Mátrafüred, Mátraszentistván és társai biztosan számos vendégházzal, hotellel, panzióval kecsegtetnek igény és pénztárca szerint. Szerintem inkább ezt a módszert válaszd, mert többen síeléssel próbálkoznak külfölddel, mind belfölddel. Azonban, ha találnál egy túrázós, biciklizős egyéb szabadidősportos fórumot valahol, az előbb sikert hozhatna.
Ciao
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2006.12.08. 13:26
Bár engem sielés szempontjából eléggé elkényeztetett a "sors", attól még azt mondom, hogy itthon is lehet nagyon jót sielni.
Igaz, ahogy a hazai szállás, és bérletárakat nézem, lassan nem lesz lényegesen olcsóbb, mint egy jól kifogott szlovák, vagy akár osztrák síelés.
Hazai szállásban szerintem a magyar topikokon tudnak neked segíteni: https://sielok.hu/forum/viewforum.php?l=8
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.08. 13:06
igen tudom, de nem rajtam múlik tudod hogy van ez... mindenesetre ha van valami elfogadható árú utazási lehetőséget is magábafoglaló szállás auszriában vagy olaszban vagy hát esetleg szlovákiában akkor azt is szivesen olvasnám. Kérlek segítsetek!

Köszi
Hello
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2006.12.08. 12:56
Ha sielgetsz már valamennyire nem ajánlom egyik magyar pályát sem, főleg ha már láttál, esetleg próbáltál külföldi pályát, nagyot fogsz csalódni.

Ilyen helyekre maximum tényleg az 1 nap, az is délben már kezd uncsi lenni.

Szerintem ezért nem érkeznek az ajánlatok.

Üdv,
powee
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.08. 10:09
naaaaaaaaaa senki nem tud semmit?:(
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.07. 20:26
Hello mindenki!

Szeretnék még néhány szálláshelyajánlatot kérni tőletek valahol a mátrában vagy a bükkben. Kérem aki tud segítsen, januárban tervezünk egy 3napos síelést bnőmmel és keresem a legjobb ajánlatot.

Várom ötleteiteket.
Ha valaki volt valami jó helyen örömmel venném ha megosztaná velem:)
Jók legyetek
Üdv.
Peti
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.