Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Polana
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gyula1967
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Polana
2012.01.13. 18:19
A hely leépülésével kapcsolatos hozzászólásokat szeretném megerősíteni. Már több, mint 30 évvel ezelőtt is ide jártunk síelni, imádtuk a helyet. Akik még emlékeznek rá - vagy a szüleitől hallottak róla -, azok számára ismert, hogy "nyugatra" csak 3 évente mehettünk. Manapság már csak kinek-kinek a pénztárcája és a szabadideje szab határt az osztrák, francia vagy olasz síterepekre történő kiutazásoknak. Polana nekünk közel volt és szinte mindíg hóbiztos síterepnek számított. Egy hosszabb ausztriai síút előtt is jól jött itt egy kis rámelegítés. Tegnap indultunk el Polanára, bár kétségekkel, mert pár éve már nem voltunk ott és elég rossz híreket hallottunk róla. Mivel e-mailt váltottunk és visszaigazolták, hogy működik a felvonó, nekivágtunk, persze hólánccal, hólapáttal felvértezve. A hegyen csodálatos hóviszonyok fogadtak, álló felvonóval...Valaki érti ezt? Találtam egy fószert, aki azt mondta, hogy nem megy, mert nincs vendég. Így nem is lesz, gyerekek. Elfogadtuk Polanát évtizedeken át a trógerságaival együtt is, de ennyi volt. Föl kellene ébredni, és végre megcsinálni az utat, költeni a szállodára, a felvonóra, reklámra és a honlapra! Várják a sült galambot, körülöttök pedig full-gázon megy minden síterep: Kokava, Kosútka, Donovaly stb. Ezek mind alacsonyabban fekszenek, mint Polana és fele annyira sem hangulatosak. Részemről befejeztem, utóljára jártam ott.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.